reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamy i dzidziusia oraz odzież ciążowa :)

Fuj. Ciuchy dla dzidzi z lumpeksu nie wiadomo po kim, czy dziecko nie było chore, nie umarło, czy w domu z którego pochodzą nie było jakiś zapuszczonych zwierzaków, czy rodzinka nie paliła. Może lepiej poszukać jakiś znajomych którzy już odchowali dziecko i chętnie podzielą się ciuszkami w spadku, masz przynajmniej pewnie źródło.Tak na prawdę maluszkowi na początek wystarczy 10sztuk śpiochów i 10 body. Nowe można kupić naprawdę tanio.Nie koniecznie jakiś zajebiaszczych firm ale za to bawełniane i nowe, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają więc ubranka nie muszą być jakieś super wytrzymałe, nawet zwykłe nie markowe ponosi spokojnie kilka pokoleń dzieci, opłaca się kupić nowe zwłaszcza przy pierwszym dziecku. No i często rodzinka kupuje w prezencie maluszkowi jakieś ciuszki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
na pewno warto odwiedzić Słonia kupując wyprawkę da dziecka, tam również atrakcyjne ceny wózków i mozliwość negocjowania cen
 
witam, ja mam pytanie tak z innej beczki... wybieram się w najbliższych dniach do Rzgowa do Ptaka - w której hali jest największy wybór odzieży dziecięcej? Będę wdzięczna za info:)
 
ciuchy są porozrzucane po wszystkich halach i jak dla mnie nie ma za dużo stois dla dzieciaków. Dopiero tak dla 6-7 jest jakis większy wybór:( ale może teraz sie coś zmieniło - ja byłam ostatnio w pażdzierniku.
 
Tak jak napisala Zea tam wszytsko jest porozrzucane po halach. Trzeba po prostu przejsc kazda i szukac boksow z dzieciecymi rzeczami.
 
dziękuję za info... znalazłam na ich stronce rozkład hal z możliwością selekcji na stoiska wg branż... oj to sporo chodzenia mnie czeka...
 
reklama
cześć,
chciałabym odświeżyć nieco temat. jestem obecnie na etapie poszukiwania odzieży ciążowej - może któraś z was w ostatnim czasie natrafiła na jakiś fajny niedrogi sklepik czy komis? Albo orientujecie się czy w ptaku coś jest?
 
Do góry