reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Fajne butki Mamoot. Ja mam bardzo podobne do latania za dziecmi:-)
Ja kupilam sobie, chyba po raz pierwszy w zyciu, buty do biegania (ze sznurowkami w kolorze soczystej pomaranczy lamanej z rozem) i jak je zalozylam to Julek, z podziwu nie mogl wyjsc.... chyba go wlasna matka niezle zaskoczyla :-)
Ale biegac to jeszcze nie zaczelam.... a juz rok sobie obiecuje i ludze sie ze zaczne.
 
Mamoot fajne butki do latania w sam raz. Cicha ja własnie dzisiaj czailam się na takie adidasy za kostkę megakolorowe ale w rezultacie nie kupiłam;) za to jeansy przybyły jedne;)
 
ja na silownie sie nie zapisalam, bo zaczelam chodzic pieszo do szkoly z Klaudia, ktora smiga na hulajnodze..a ja pociskam za nia...i tez jak sie cieplej zrobi to mam w planach bieganie i ten basen!:rofl2:
 
tak, kiedys mialam dwa domu obok...ale przeprowazilismy sie i nie chcialam zmieniac Klaudii ..wiec juz tak zostalo
 
reklama
Fajne butki Mamoot. Ja mam bardzo podobne do latania za dziecmi:-)

Ja tez pewnie w nich będe to samo robić :-D

A jak już takie uznanie u syna zyskałaś, to raz dwa musisz zacząć biegać ;-)

A ja bym chciała jakieś balerinki, ale w sklepach są strasznie ozdobe, a ja bym coś prostego chciała. A w necie boję się kupować, że nie będą mi pasować :-p
 
Do góry