reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

witam witam w tej czesci forum:)ahh te wszytkie nasze dzieciaczki to takie eleganckie:)Patrycja odnajduje u ciebie podobny gust w ubieraniu Noemki do tego w jaki ja sposob ubieram Jazzy haha no bo w holandii asortyment podobny do tego w niemczech co?:)np. ta kurtke zielona co ma Noemka z H&M moja bedziemiala czerwona bo jutro na zakupy mam czas:)nawet ma taka sama bluzeczke w kwiatuszki z dlugim rekawem jaka prezentowalas na zdjeciu tylko ze rozowa:)sklep zeeman tak?:) tam naprawde sa ladne ciuszki i wcale nie drogie (bodajze widzialam te sliniaczki tam)porobie fotki to tez sie pochwalepozdrawiam wszystkie modelki i modele
 
reklama
Stokrotki racja-kup zwykle lozeczko,moze i najtansze ale zainwestujcie w dobry materac...Ja wogole proponuje kupic Wam lozeczko ktore pozniej mozna przerobic na zwykle lozko...Ja cos takiego mam...Jak niunia bedzie juz starsza znemontujemy boczki-czyli szczebelki i zostaje normalne zwykle lozko dzieciece...Te lozeczka maja rozmiar 140/70...wiec jest duze...
Ja dostalam to lozeczko od brata mojego Adama i nie bede dlugo trzymala tego lozeczka bo zbytnio mi sie nie podoba,ale Wy napewnoznajdziecie jakies sueranckie co moze poslozyc z 4 lata...
 
bbquuenPL- dokladnie kupowalam to tam...:-) a znalazlam ten sklep calkiem przypadkowo...i ceny maja tez niziutkie...w sam raz na tak szybko rosnace szkraby...Wyszukalam tu wiecej takich sklepow... :-D Kolezance tak spodobaly sie co niektore ciuszki ze teraz wioze dla niej kilka sztuk ktore dodatkowo chce podarowac jako prezen na chrzciny...Czasami mam wrazenie ze sa tu w niektorych sklepach tansze rzeczy jak w polsce w lumpeksach...:-) :-D
 
Stokrotki, podpisuję się pod Kasią w kwestii łóżeczka. Mam składane łóżeczko turystyczne i jest super, ale jako takie na co dzień to na pewno lepsze jest tradycyjne.
 
Dziewczyny a ja tak zastanawiam sie co zrobic na wyjezdzie tzn. wybieramy sie na sabbatical do Stanford na 3-4 miesiace i tak mysle czy kupic tam takie lozeczko turystyczne na ten okres czy raczej pojechac do Ikei i zakupic najtansze zwykle lozeczko (mamy wynajete umeblowane mieszkanko wiec lecimy tylko z walizkami z ciuchami i z wozkiem). Patrzac na te turystyczne to wydawalo mi sie ze one sa na krotkie drzemki ale wiem ze ludzie uzywaja ich tez jako zwyklych lozeczke(szczegolnie tu w USA) ale mnie jakos ten pomysl nie przekonuje. I w sumie nie wiem co lepsze bo turystyczne orzyda sie i potem ale dla wygody Julka chyba lepiej stracic troche kasy ale kupic cos normalnego:confused:
 
Cicha, mój Wojtek w wakacje przez prawie 1,5 miesiąca spał w turystycznym łóżeczku. I nie było żadnych problemów. Ja uważam, że łóżeczko turystyczne jest bardzo przydatne i sądzę, że jeszcze długo na wszystkie wyjazdy będziemy je zabierać.
 
reklama
Do góry