reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

reklama
Też się zastanawiałam nad tą chustą. To przetestuj ją i koniecznie nam napisz jak się sprawuje :tak:

więc chustę testowałam, zakłada się chwila moment, dziecko wkłada się chwila moment, raczej trzeba przytrzymać ręką, żeby było bezpieczne, ale tego się właśnie spodziewałam
no i nie wiem czy dziecku w niej wygodnie, bo miał ciężko się koło brzucha zmieścić a jego mama wyższa i szersza ode mnie i chusta na nią za mała
 
Co do promocji, to fajne są w C&A. Dwa bodziaki za 29,99 zł. A w Biedronce była teraz super promocja bo 3 szt. body za 19,99 ale się spóźniłam;(
 
W sobotę ostanie zakupy były następne za jakiś czas:>

P1070193.jpgP1070194.JPGP1070196.jpg


Zakupiliśmy materac do łóżeczka większy i to małe cudo 90 cm na 1 rok życia dziecka. W nim będzie czuło się bezpieczniej niż na tak wielkim materacu. Dodatkowo jest mała lampka do niego i nie trzeba w nocy zapalać światła. Ścianki są sztywne ale obite materiałem miękkim który można prać nie spotkałam czegoś takiego w Polsce.
P1070197.jpg P1070201.jpg

Car seat- od urodzenia do 17 kg... na lata będzie zmiana pozycji w zależności od wielkości dzieciaczka.
P1070144.jpg Tu akurat prezenty z baby shower firma childcare. Dokładnie widać jak duże jest łożeczko i przewijak.
Udało mi się znaleść turystyczne tej samej marki w secondhandzie i wygląda jak nieużywane za nowe zapłaciłabym 3-4 razy tyle.
Pozostaje wózek do kupienia ale to już po porodzie.:-)
 

Załączniki

  • P1070174.jpg
    P1070174.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 62
Hej, dziś pojechałam z siostra do jej znajomej i wróciłam z wielkim pudłem ciuchow, mata edu, przescieradelkami na przewijak, otulaczkiem itd itd. :-):-):-):-):-)Więc udane spotkanie:-):-):-)wczoraj za to P pojechał odebrać zamówiony przewijak i przescieradlo do niego. Teraz wiem, że przescieradlo niepotrzebne ale trudno. Jeszcze "tylko" bujaczek i wózek...No i trzeba zacząć pranie i prasowanie... a tak mi się nie chcę...:-(
 
W lidlu jest promocja body, rampersy w dwupacku za 15 zł:D kupiłam wczoraj dla córki w granatowym kolorze:p nie znosze różu:p
Mnie do zakupu to chyba tylko cienki kocyk został (pieluszki flanelowe mam ale kocyk to kocyk), termometr i lampka nocna :)

MsMickey - na przewijak prześcieradło niepotrzebne:) jak zsiusia to wytrze sie elegancko i po sprawie :) (mówie o takim nakładanym na łóżeczko:p), a co do prasowania to ostatnio robiłam to popołudniu zeby było chłodniej i wcale chłodniej nie było.... myślałam ze padne:/
 
Dziewczyny już pisałam o tych kocykach i wiem, że Wam się podobają, ale teraz kiedy je dostałam i wyprałam mogę potwierdzić, że są super i niedrogie, idealne na lato. Polecam Wam, bo ja sama miałam problem, żeby znaleźć taki bardzo cienki kocyk na lato, a ten jest właśnie w sam raz na ciepłe dni :tak: W dodatku naprawdę przyjemny w dotyku i po pierwszym praniu na razie ok, 100% bawełna


Cieniutki LETNI kocyk bawełniany100% jak pieluszka (2322430857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
December świetne kolory! Ja też mam dwie flanelowe i dokładnie tak samo myślę, że i one mogą służyć za okrycie :tak:
 
Do góry