reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
dzieci nam rosna i ich potrzeby zabawkowe tez, w natloku tego co jest w sklepach to w sumie sama nie wiem co mozna fajnego zakupic, niby wszytsko mamy :) moze macie jakies ciekawe zabawki, którymi wasze dzieciaczki sie bawia
u nas najukochańsze:
1 ) duplo
2) resoraki
3) tory i pociag
4) zestaw lekarski

ale bardzo twórczo i sporo zabawy mamy tez z
1)sprezynka sam5396_1.jpg
2)karty piotrus i zwykle (gramy w wojne)
3)mini zwierzatka
4)figurki z kinder niespodzianki
 

Załączniki

  • sam5396_1.jpg
    sam5396_1.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
Oliwia stwierdziła że chce plecaczek z Myszką Miki, więc już wiem co kupić, a Gabrysi to nie mam pojęcia.
 
reklama
Nie wiem czy zaglądałyście na promocje biedronki. Laura zażyczyła sobie piłkę z myszką Minnie. Dziś kupiłam jej komplet naczyń z Minnie i to też dam jej na DD. Dziadki jedni pytali co wnuczkom kupić to chyba im powiem o komplecie na lato, bo Daniel chce ze smerfami, a Laura z Minnie. Nie wiem tylko jeszcze co dla Daniela od nas kupić.
 
Do góry