reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Ja na start mam ciuszki 56 oraz 62 potem jak Bartuś będzie wyrastał to będę systematycznie wymieniać na rozmiar albo 2 większe bo czsami to naprawdę niewielka różnica między kolejnymi rozmiarami.
 
Ja mam różne. Kilka ciuszków 56, większość rozmiaru 62 i jeszcze troszkę 68. Jeszcze ostatnio wzbogaciłam się w dresik rozmiar 50 :p Śliczny, błękitny ale coś czuję, że Lencia nie wejdzie w niego :)
 
Mam trochę ciuszków na 56, ale bardziej skłaniam się ku 62. oczywiście część z nich jest 0-3 mce, więć zobaczymy. Ja urodziłam się 58 długa, mąż podobnie, a w większych zawsze można podwinąć rękawki, a dzieć szybko rośnie, to starcza na dłużej.

Ja wczoraj zakupilam takie 2 kocyki, były moje wymarzone i najlepiej, że odbiór osobisty mi się trafil ;-)

Śliczny Puszysty Kocyk mikrofibra 76x102 cm BOBAS (1060040420) - Aukcje internetowe Allegro
 
ladygab - :tak:!!! Bedzie Pawelek Krzysztof :-) I bedzie taki, jak w wierszyku:

Pawel i Gawel w jednym stali domku
Pawel na górze, zas Gawel na dole
Pawel spokojny, nie wadzil nikomu
Gawel najdziksze wyprawial swawole.

Agrafa - piekny ten kocyk!! My jeszcze kocykow ani wiekszych gadgetow nie mamy. Ale mnie teraz kusi,zeby taki zakupic :biggrin2:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Leżaczek mogę polecić osobiście. Mojego partnera brat korzysta do tej pory na swoim już prawie rocznym maluszku. Fajnie sprawdza się gdy dziecko marudzi, jest też genialny do karmienia.
agrafa co do tych kocyków szczerze nie polecam na jesień i zimę, która nas czeka. Kupiłam taki w prezencie koleżance, jest bardzo cienki. Nawet wiosną jak jej córcia się urodziła to najpierw przykrywała ją kołderką, a na kołderkę dopiero ten kocyk. Kiedy nasze maluszki przyjdą a świat te kocyki to tylko do ozdoby będzie można założyć.
 
reklama
mam ten lezaczek, jest super!!! mam taki niebieski, na razie od kilku m-cy poszedl w odstawke, ale dlatego ze dziecko mi na nim stawalo albo wychylalo sie tak ze moglo sie nakryc tym lezaczkiem, ale jak juz jej przejdzie szal chodzenia, to lezaczek wroci jak najbardziej do lask:-)
 
Do góry