reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Widziałyście może gdzieś jakieś w miarę tanie kombinezony jesienne?

widzialam za 69zl takie cos baaardzo cieple spodenki z grubego polaru do tego polarowa kurteczka, na zime na pewno styknie, musze poszukac, moze uda mi sie to znelezc w necie gdzies, bo bylo rewelacyjne

--------------------------------------------------------------------------

Nie znalazlam tamtego ale tutaj sa w miare ceny i ladne

http://www.2o2.pl/index.php?producer_filter=172
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekuje wam bardzo za mile opinie...bedzie sliczniej jak dojda mebelki i lozeczko no i oczywiscie Filipus.....

co do ciuchow to mam ten sam problem!! jak bylo cieplo mialam kilka zestawow krotkich spodenek na gumce, spodniczki na gumce.... teraz chodze tylko w getrach i leginsach dlugich cieplych no i na gore cos tam jeszcze znajduje tylko ze juz bardzo opiete heh...nie ma sensu juz kupowac sobie ciuchy..jakos wytrzymam
 
Widziałyście może gdzieś jakieś w miarę tanie kombinezony jesienne?
w Askocie sa przecenione o 50% z poprzedniego sezonu. Wychodzi ok 50zl.
Moja mama upatrzyla jakis w Mothercare, na dniach sie tam wybiore i najwyzej zaszaleje:)

te komodki z Biedronki wygladaja b. ciekawie. Sama sie przejde i poogladam
 
Wiecie co.... sfiksowałam na punkcie pewnej pościeli.... tylko jeden problem jest .... sklep jest w Anglii hiuhiuhuihi
Jungle Chums Cot/Cotbed Bedding Set - Babies R Us - Britain's greatest toy store
Chyba dziś nie zasnę.... albo zasnę i te zwierzory będą mi się śnić....

śliczny komplecik i ważne że w pastelach - maluszkowi łatwiej będzie się wyciszyć :) może gdzieś w naszych rodzimych sklepach znajdziesz coś podobnego - trzymam kciuki :)
 
Ladygab na zimę nie potrzebuję, bo mam. Szukam czegoś na jesień, bo nie wiem w co ubrać malucha jak będziemy wychodzić ze szpitala i tak sobie pomyślałam, że taki polarowy kombinezon byłby najlepszy.
Moriam a tam są zimowe czy jesienne?
Chyba zacznę się na allegro rozglądać.
 
witam dziewczynki:)) ja mam ten sam problem tzn. szukam fajnego kombinezonu na jesien-zime...na allegro jest dosc duzy wybor tylko teraz sama nie wiem jaki rozmiar czy wziac 62 czy 68??bo w sumie ten 62 moze szybko byc za maly...a wy jaki polecacie ?
 
Ciężko wyczuć, ja mam dwa kombinezony oznakowane: 0 - 3 mies i 3 - 6 mies. jeden od kumpeli więc dużo mnie nie wyniosło... ale w sumie to radziłabym wziąć większy - zawsze na dłużej dzidzi starczy
 
reklama
dziewczyny pokoiki i kąciki dla Waszych maluszków są przepiękne :) zazdroszcze , u mnie pokój długi i nie ustawny więc nie będzie tak pięknie :( buuu i jak już coś wymyśle to wtedy fotki wrzucę ,póki co wizji nie mam :(
 
Do góry