reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

termometr juz mam i zdecydowalam sie na taki elektroniczny do ucha zeby juz byl na dluzej
materac mam kokos-pianka-gryka i bede niemowlaczka klasc na kokosie, co do gryki to sie jeszcze zobaczy czy bede wogole korzystac z tej strony materaca.....a da sie to wyczuc ktora strona jest ktora bo strona z gryka jest jakby z ziarenkami.
ja osobiscie wybralabym wozek x-landera bo moja znajome go polecaja i sama sie na taki zdecydowalam tylko na XQ.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny, spróbuje wyczuć materac i położyć go na kokosową stronę ;)
a z kocykiem to trochę żartuje, chociaż kolor mi ewidentnie nie pasuje ;) więc jak spotkam coś ładnego,taniego i w moim kolorze to chyba się skuszę ;)
 
jeśli chodzi o serię Biały Jeleń, to widziałam całość, łącznie z proszkiem, płynem do płukania i innymi bajerami w Mydlarni Wrocławskiej, więc może szukać też w takich miejscach :) Tylko że tam było dość drogo- dla porównania płyn do higieny intymnej kupiłam sobie za 7,20zł w sklepie "wszystko po 5 zł", a w mydlarni był po 12zł ...
 
Na poczatku chcialam wam sie pochwalic nowym juz lozeczkiem i posciela no i mebelkami w tle, kupilismy juz takie na lata na biurku bedziemy na razie trzymac przewijak ;))

P1030229.jpgna mnie nie patrzcie bylam wtedy bardzo juz zmeczona ;p......


Mam do was przy okazji pytanie odnośnie sterylizacji buteleczek i smoczków.
Nie mam zakupionego sterylizatora gdyz stwierdzilismy ze to troche strata pieniedzy..... wiem ze mozna sterylizowac je w garnku, ale w jaki sposob? czy smoczki razem z buteleczkami? ile czasu gotowac? czy wlozyc je dopiero do gotowanej wody??
Aha i czy przed pojsciem do szpitala sterylizujecie wszystkie buteleczki i smoczki??
Wiem ze laktator trzeba zabrac i czy razem z nim buteleczke?
Dziekuje wam serdecznie za odpowiedź......buziaki
 
Madziol śliczna pościel!!

Co do sterylizacji:

Jak wygotować butelkę, w której zamierzasz podać dziecku mieszankę:
- Włóż do garnka butelkę, smoczek, nakrętkę i miarkę do mieszanki.
- Zalej wodą, przykryj i doprowadź do wrzenia.
- Gotuj od trzech do pięciu minut.
- Do tak przygotowanej butelki odmierz miarką potrzebną porcję mieszanki i dalej postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przed wygotowaniem butelki trzeba dokładnie umyć.
 
Madziol - mam identyczna posciel, tylko moja jest beżowa :D Na allegro kupilas? My tez 2 dni temu skrecilismy łóżeczko, no a jak już skręciliśmy to nie mogłam sie powstrzymac i musialam je natychmiast urzadzic - jeszcze tylko lokatora am brak, no i lampke musimy jeszcze powiesic :)
 
Niedawno w biedronce byly termometry bezdotykowe za 40zł!!! Rozejrzyjcie sie moze jeszcze u Was beda, w sklepie niedaleko mnie jeszcze sa w gablotce.

Rykiavik Co do wozka adbor: ja mam z tej firmy wozek zipp i jest super! Amortyzatory sprawdzaja sie w 100% :)
 
reklama
Madziol- super lozeczko, az chce sie tam dzidzie klasc

Ja zakupilam dzisiaj 2 kocyki i zostaly mi juz tylko pieluchy i kosmetyki i recznik do kupienia, uffff

Czekam teraz na kuriera z posciela powinien w przeciagu 2-3 dni sie pojawic
 
Do góry