reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ladygab chyba nie tak źle, ja raz w Auchanie wyczaiłam promocje na te same pieluszki i wtedy kosztowały 37zł za 97sztuk, więc wychodziło 38 groszy na pieluszce a teraz Ty zapłaciłaś za pieluszkę 43 grosze.
 
reklama
Ja swoje kupiłam raz za 33 zł, a potem za 35, a w normalnej cenie są u nas w tesco za 49,99, więc cokolwiek taniej niż to-kupuję, tzn kupowałam, bo rozm 2 mam chyba z 7 paczek różnych i teraz albo 3, albo z 1 paczka 1 mnie czeka.
 
dziewczynki widzialam wczoraj w delikatesach promocje.pampersy PAMPERS 2-96szt + gratis 63szt. chusteczek(jedno opakowanie) za niecale 56zl.to sie chyba oplaca??czy nie
 
od 9 wrzesnia bedzie znowu promocja na chusteczki huggies 2 w cenie 1. Za 6,99 a wiec wychodzi opakowanie 3,50 bardzo sie oplaca polecam goraco.
 
No 56 zł za pampki to chyba nie jest jakaś rewelacyjna promocja. W Tesco kupowałam Pampers 2 - za 39zł 108 szt i w Carrefour były tez 96 szt. za 42 zł. Więc nawet biorąc pod uwagę dorzucone chusteczki to chyba warto zaczekać na lepszą promocję, a z tego co widzę to ciągle gdzieś są promocje na Pampersy.
 
tia sa, tylko przesledzic te wszytskie gazetki i potem pojechac, a tam pusta polka (polka nie Polka od Polaka :) jak w tesco jak pojechalam po lovele, choc i tak pewnie bede jezdzic :) a co pare zlotych w kieszeni miec i nie miec robi roznice
 
heh, ja też w tesco odbiłam się od pustej póki, ale to przy okazji zerknęłam, a to był chyba 1 albo 2 dzień promocji:)

teraz drugi tydzień czekam aż dojedzie zakupiona już komoda, wrrr.... a sterty poprasowanych ciuszków poupychane po domu.
 
reklama
Dlatego ja jadę na otwarcie sklepu jak jest na coś promocja ;-). Wszyscy się oczywiście ze mnie śmieją, jak wyskakuję o 6 rano z łózka dla paczki pieluch, ale co upoluję, to moje ;-).
 
Do góry