reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Wiolciu, super kurteczka, a jak Ty fajnie w niej wyglądasz!!!
Koniecznie po Świetach pomysl o spodniczce!! Bo juz sie doczekac zdjec nie moge jak ją kupisz!
 
reklama
alw superkowe ciuszki Olenko:szok::szok::szok:Tylko ja bym fiolrt na zolty zamienila, bo teraz mam odlot na ten kolor:tak:
Wiolus kurteczku spoko fajna, wlasnie tak jak piszesz, do wszystkiego:tak:
 
Hej dziewczyny,mam pytanko odnośnie miejsca do spania Waszych dzieci. Wiem,że WIKI i Krecik mają już nowe łożka dla swoich pociech i chciałabym zapytać,czy to odpowiednia pora na zmianę łóżeczka szczebelkowego na takie normalne tylko z zabezpieczeniem przed wypadnięciem podczas snu,czy może warto jeszcze z pół roku poczekać? Mam na oku takie łóżeczko i zastanawiam się czy już je kupić...

http://www.allegro.pl/item288291162_dostepne_krakow_lozeczko_sesame_street_elmo.html
 
Olu, Kaja ma łozeczko Graco ktore ma wymiary: 110x70 czyli jest krotsze lecz szersze niz szczebelkowe. Jest to lozeczko turystyczne. Zastanawialam sie miesiac temu nad wymiana na lozeczko jakie pokazalas, bo takie tez ogladalam no i Kaja jest WIELBICIELKĄ Elmo, jednak jeszcze poczekamy najmnie 6 miesiecy, gdyż mała spi bardzo niespokojnie i potrafi sie okrecac w nocy turlac i spac przodem do tyłu, takze nawet te zabezpieczenia by nam nie pomogły.
 
OLeńko jesli Oliś śpi spokojnie ,to będzie super łóżeczko ,ale jesli jest kokosią to chyba tak jak twierdzi Reamonn lepiej poczekać.Jak widzę jak nasz smyk łazi połóżku i nieraz leci z niego to nie mogę sobie wyobrazić większego łóżka dla niego:-D
Wczoraj byliśmy w CUBUSIE na zakupkach dla Kamilka po kurtkę i ja sobie kupiłam wymarzoną bieliznę o której nieraz tylko mogłam pomarzyć a wczoraj się szarpłam:-D
 

Załączniki

  • t.jpg
    t.jpg
    198,2 KB · Wyświetleń: 79
no no Wioluś, rozumie, że szykujesz się na kolejnego potomka??, no bo w takiej sexi bieliźnie, to tylko Adaś może Cię "gwałcić" hihihi:tak:;-):-D
 
reklama
Do góry