reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

dzieki Olu :) ale szanse sa nikle bo wczoraj przekopalam chyba wszystkie strony w necie i nic nie znalazlam.Czytalam tylko gdzies ,ze mozna sobie poprzecinac na srodku brzucha te normalne i tez daja rade ::) ostatecznie chyba tak zrobie.
Milych zakupow zycze i pochwal sie co fajnego kupisz ;D
 
reklama
Aneczka, tez mam ten problem, zawsze lubilam kolorowe ubranka, rajstopy, spodniczki, a teraz faktycznie nie mozna nic odpowiedniego znalezc. ja jak narzie kupilam poprostu wiekszy rozmiar, bo brzuszka u mnie nie widac, ale nie chcialam, zeby cos uciskalo maluszka i radze sobie tak. a pozniej to juz wiodsna bedzie i bedziemy chodzic bez rajstop:)))
 
Hej mamusie!Udalo mi się upolować świetne śpioszki(wybrał je mój mąż) i maleńkie skarpeteczki :)Jak tylko wróci,to pomoże mi je wkleić i wam pokażę.Aniu,masz rację,znalazłam rajstopki tylko czarne i beżowe,więc pozostaje nam sposób przecinania paska:)
 
A ja dzisiaj obdzwonilam ksiegarnie i jade po ksiazke "joga na czas ciazy"- bede sobie cwiczyc ;)
Jade tez z mama do hurtowni ciuchow po kurtke dla niej ale moze i sobie cos przy okazji zafunduje ::) ;D
 
Jejku, niech juz będzię wiosna, bo ja się w swój korzuch nie dopinam ;( A tu mrozy coraz większe. Kiedys pod korzuch to jeszcze ze dwa swetry bym przy takiej pogodzie zmiesciła a teraz we dwójkę w jedno ubranie? Nie da rady.
Siedze od paru dni w domu, bo na prawdę nie mam w czym wyjść. Dzisiaj ma przyjechać moja mama i przywiezie mi swoje futerko.
A i jakies rajstopki musze sobie tez kupic, bo te co zwykle nosze to sciskaja jak nie wiem co. A z tym rozcinaniem gumy to sie sprawdza?? Nie będą się zsuwac przy chodzeniu?
 
Elpisja juz rozcielam dwie pary i jest O.K. rozcinasz wzdluz tego szwa po srodku od paska w dol(ale pare cm.)tak zeby nie cisnely. A wczoraj kupilam sobie sweterek taki wiazany z boku ,caly brzuch mi sie w nim chyba zmiesci bo on sie ladnie dopasowuje do rozmiaru ;D
 
reklama
Do góry