reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Alekas o ktore Pliko 3 dokladnie Ci chodzi? Tez sie zastanawiam na peg perego (lekki) i gdzies wyczytalam, ze spacerowki sa rewelacyjne. U mnie tez 4 pietro bez windy:no:.

Jeszcze wozki teutonia mi sie podobaja ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: PIXXEL 2008 z gondolą FASHION , tez lekki, alecena juz ponad 2 tys i w komplecie nie ma fotelika.

Myślałam dokładnie o tym, ale wyczytałam w necie, że podobno ostrą trzęsiawkę funduje dziecku w gondoli :confused: ciekawe czy to prawda???na żywo wygląda bardzo porządnie :-)
Pliko P3 Modular System Tri Fix

No i można go znaleźć w necie za ok. 1700 i ma już wszystko (fotelik, gondolę, spacerówkę, torbę, ocieplacz na nogi i jakieś tam inne maleńkie dodatki).
 
reklama
My z mężem zakochaliśmy się w Mutsy Urban Raider, ale póki co serce pęka nam na myśl o tej cenie 2000 zł, także dzielnie znosimy poszukiwania innych wózków :(
ja ostatnio oglądam używane Mutsy na allegro, ale jak widzę, że ludzie wystawiają ceny 1500 zł za używany rok albo dwa, to myślę, że ich srogo popieprzyło, bo to wiadomo że lepiej dołożyć już do nówki.
Na razie z bólem w sercu...ewentualnie...ewentualnie obstawiamy Jedo - Bartatina - koszt około 1000 - 1200 zł.

a to nasza miłość :D

 

Załączniki

  • 974kolor_College%20ocean.jpg
    974kolor_College%20ocean.jpg
    66,4 KB · Wyświetleń: 53
a to Jedo, którym ewentualnie (na 70%) się pocieszymy
 

Załączniki

  • 1506kolor_150.jpg
    1506kolor_150.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 49
Nasi znajomi mieli Jedo i bardzo sobie je chwalili. Gdyby nie waga i ilość miejsca jaką zajmuje po złożeniu, pewnie byśmy już go mieli. A tak szukamy dalej.

Natknęłam się przed momentem na wózki Jane

lekkie mają lepsze opinie niż Peg Perego, ale cenę wyższą no i niestety też nie amortyzują wstrząsów w gondoli :wściekła/y:Normalnie załamać się można. Chyba kupimy wózek na dużych kołach, ale najlżejszy jaki znajdziemy- co oznacza minimum 10kg samego stalaża :-(
 
Zetka, mi sie ten wozek podoba, bo:jest wielofunkcyjny i lekki, ma skretne kola, fotelik, sklada sie w 'parasolke' i... jest czerwony.;-)
 
Nasi znajomi mieli Jedo i bardzo sobie je chwalili. Gdyby nie waga i ilość miejsca jaką zajmuje po złożeniu, pewnie byśmy już go mieli. A tak szukamy dalej.

Natknęłam się przed momentem na wózki Jane

lekkie mają lepsze opinie niż Peg Perego, ale cenę wyższą no i niestety też nie amortyzują wstrząsów w gondoli :wściekła/y:Normalnie załamać się można. Chyba kupimy wózek na dużych kołach, ale najlżejszy jaki znajdziemy- co oznacza minimum 10kg samego stalaża :-(
Alekas a mi podoba sie wozek, o ktorym wczesniej pisalas :-) Pliko P3 Modular System Tri Fix# szukam takiego tutaj i mam juz cos na oku Silver Cross 3D Pram System, Pistachio - John Lewis
 
reklama
Oj chyba znalazlam fajny wozek Wózki dziecięce - foteliki samochodowe - Sklep Smyka nie wiem dlaczego, ale na bobo wozki kosztuje on ok. 1600, waga gondoli ok. 11,5kg, spacerowka 11kg.

Zastanawiam sie rowniez nad tym ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: MAGNUM Allum głęboko-spacerowy ale nie wiem czy takie skladaki, tzn. ze z gondoli robi sie spacerowke sa praktyczne.

Pliko jest fajne tylko te dwie oddzielne raczki wydaja mi sie niepraktyczne. O Mutsy urban rider nawet nie pisze..piekny, ale waga go dyskwalifikuje.
 
Do góry