reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
new-zhu-zhu-pet-hamster.jpgU nas hitem jest myszka Zhu Zhu (teraz w Tesco promocja, są po niecałe 40 zł)
 
U nas na mikołajki to raczej Karol dostanie drobiazg, bo mamy teściowej imieniny, święta, męża urodziny a ja za chwilę rodzę, więc kasa na wyprawkę idzie (masakra będzie w grudniu z kasą !)
Myślałam nad książeczką i pewnie dostanie kolejną o Bobie budowniczym. Polecam.

A na święta złożyliśmy zamówienie u Mikołaja na: sanki, zestaw narzędziowy ze stolikiem, karetkę, straż i wóz policyjny, jeździk.
 
U nas mikołajki są zawsze skromne, za to pod choinką jest szał . Ja juz mam wszystkie prezenty dla dzieci. ?Na mikołajki będa tylko słodycze i po jakims drobiazgu, starsi chłopcy po grze Wii [ kolejnej], Maxik i Majka po książeczce. Max uwielbia ksiązeczki z autami. Pod choinke Max dostanie auto na akumulator [ pomysł taty= mi osobiście wydaje się za wcześnie, ale nie miałam siły przebicia;(]Majka mini sklep, a chłopaki stół z piłkarzykami.
Ja juz wszystkie prezenty pokupowałam, nawet przed wczoraj do polandi dla chrześniaków paczke juz puściliśmy, mi został tylko Robak, nie wiem co mu klupie,z nim zawsze mam problem. A najlepsze jest to ze nie wiem co ja bym chciała dostać:dry:
Larka- chomiczek jest super, Maji chomiczkiem bawi sie właśnie Max i go uwielbia.:-)
 
Ostatnia edycja:
Szał z tymi zabawkami jest. A one takie drogie.

My kupiliśmy naszym w tym roku tablice taką zieloną do rysowania kredą. Jest wieszana na ścianę. Nie przewrócą jej, a jest też większa - 60x90. I kupiliśmy wieeelką korkową na ich rysunki i aktualne dekoracje, które robimy na Święta. Pierwsze tutaj i chcemy by dom był baaardzo świąteczny :-)
 
ana - Miki fantastyczny! Mila byłaby zachwycona... Ona jest zakochana w trzech bajkach i jak tylko rano wstaje to woła MIKI MIKI!! Ostatnio w tesco na zakupach zobaczyła ciuszki z Mimi i jak zaczęła zawodzić MIKI MIKI to cały hipermarket wiedział, że Mila lubi tą bajkę ;)) Ja liczyłam na to, że do grudnia znajdę pracę a tu rybka :( Może uda się na urodziny w lutym...
 
a ja na Mikołajki poszłam na łatwiznę .Sąsiadka zadzwoniła, że ma kilka zabawek po córci i poszłam .Był tam słonik z klockami ,garnuszek na klocuszek i szczekający piesek .Dokupiłam baterie i dałam Niko na Mikołajki .A pod choinkę kupiłam mu w Biedronce laptopa za 60zł. Cały czas zabiera Erykowi to teraz będzie miał swój
 
reklama
Do góry