reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Ku memu milemu zaskoczeniu, bujaczek przyszedl wczoraj rano.:-) Tesco direct-polecam.;-)
Na poczatku szalu nie bylo, Adas poogladal, ale nie chcial sie bujac. Sprobowalismy jeszcze popoludniu - najpierw bujal sie mis, a potem juz maly.:-D
Agi, daj Miloszkowi czas, zeby sie oswoil. Adas podobnie reaguje np. na jezdziki. W Polsce czeka na niego rowerek i tez pewnie chwile potrwa, zanim sie przelamie, bo straszny sie z niego dzikus zrobil.;-)
 
reklama
A z kolei piaskownice uwielbia:-) Dostał też namiot z kulkami to tam by mógł cały czas się bawić.:tak:
Byłam z nim też na kulkach bo otworzyli u nas i miał taką frajdę. A najlepsze że jak poszłam z nim na karuzelę to płakał bo nie chciał wysiadać z niej a mi było słabo.:-D
 
U nas rowerek bardzo sie sprawdza. Niestety my rowniez mamy ten z melodyjkami, i straszny to obciach:) Zosia na okraglo puszcza muzyke i podskakuje na siodelku, dlatego jezdzimy wciaz z barierka ochronna. Na biegunach mamy owce, ale ona wogole nie interesuje Zosi, lubi za to skakac na trampolinie i gumowym osiolku.
 
Piszecie o rowerkach to i Ja się dołączę, Oliwia dostała od chrzestnej na dzień dziecka taki rowerek, ale po domu czy na balkonie to jak tylko go zobaczy to chce siedzieć an nim a jak wyszła z dziadkiem na rower to ledwo doszli do sklepu pod blokiem to już ją musiał z niego wyjąć i w jednym ręku Oliwia a w drugim rower trzymał przez resztę spaceru :-) więc rower stoi na balkonie na razie i oliwia jeździ na nim po mieszkaniu (hmm jeździ to dużo powiedziane :-) jest pchana, do pedałów sięga palcami jednej stopy jak się wyciągnie porządnie :-) )

ROWEREK MILLY MALLY BOBY STEROWANY HIT +tania wysy (1065904378) - Aukcje internetowe Allegro

różowy mamy
 
my mamy podobny rowerek jak Postrzałka pokazała. tylko że nasz nie ma tego z tyłu do prowadzenia:dry: ale młody sobie świetnie radzi na nim i odpycha się nogami, nawet pedały mu nie przeszkadzają;-)
 
Czy któraś z Was ma dla dziecka plac zabaw?
Właśnie zaczynamy prace, jeżeli ktoś może podzielić się opiniami to zapraszam :)
Piaskownice już mamy, teraz myślimy nad czymś takim:
310176.jpg
 
reklama
Do góry