reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych maluszków -ubranka, wyprawki itd

Zizi co do poduszki, to czy chodzi Ci o taka fasolkę co ułatwia karmienie maluszka? ja będę chciała taka mieć, tylko zostawię to jako zakup dla potencjalnych gości.

Aaminka uważam, ze monitor nie jest zbędnym wydatkiem, ja akurat go nie kupuję, ale pewnie dla świętego spokoju warto mieć. Dziś dzwoniła szwagierka, pojechali z dzieciakami na wakacje i zapomnieli elektronicznej niani, więc kupili drugą. i w ten o to sposób będziemy mieli nianię. Nam tez nie jest potrzebna, bo mamy małe mieszkanie, ale przyda sie na wyjazdy, albo w odwiedzinach u babci:-) Sama bym teraz nie kupiła.
 
reklama
Kruszka, nie, chodzi mi o taką dla nas do siedzenia po porodzie:sorry: z dziurka w środku.
Ale to chyba zależy jaki będzie poród, czy mocno będę porozrywana i obolała.
A taka do karmienia to chyba też sobie kupię:tak:
 
Kruszka, nie, chodzi mi o taką dla nas do siedzenia po porodzie:sorry: z dziurka w środku.
Ale to chyba zależy jaki będzie poród, czy mocno będę porozrywana i obolała.
A taka do karmienia to chyba też sobie kupię:tak:
Acha :-) nie myślałam o tym, ale gdzieś czytałam, że dziewczynie wystarczyło koło dmuchane do pływania. Ale by móc na takim kole usiąść a ono nie pękło :eek::no:
 
Dziewczyny mam pytanie do Was. Pewnie wyprawki dla maluszków już macie przygotowane,albo jesteście w trakcie :-).Dużo macie ubranek w rozmiarze 56? Czy skupiłyście się już na większych rozmiarach(62+)? Mam dylemat,bo wiadomo maluszek szybciutko rośnie,a z drugiej strony nie przewidzimy jaki duży się urodzi...




 
Ja 56 mam kilka sztuk, tak tylko, żeby mieć do szpitala. Ja i tatuś jesteśmy wysocy, więc spodziewam się, że synuś też nie będzie mały. W razie czego dokupi się ze dwa kompleciki.
 
Dziewczyny mam pytanie do Was. Pewnie wyprawki dla maluszków już macie przygotowane,albo jesteście w trakcie :-).Dużo macie ubranek w rozmiarze 56? Czy skupiłyście się już na większych rozmiarach(62+)? Mam dylemat,bo wiadomo maluszek szybciutko rośnie,a z drugiej strony nie przewidzimy jaki duży się urodzi...




No jesli chodzi o 56 to mam powiedzmy po 3 szt i moim zdaniem wystarczy, reszta juz 62 i 68 :-)

Dzis znowu nie moglam sie powstrzymac i kupiłam w smyku 3 szt bodziaków 62 cm, sa takie sliczne i w dobrej cenie, bo za ten zestaw zapłaciłam jedynie 39,90 :-)
 
Ostatnia edycja:
Muszę teraz wykorzystac ładną pogodę i poprać te ubranka co już mam, i zamierzam zamówić pieluszki dla małej i podkłady dla mnie, żebym miała mały zapasik
 
reklama
Muszę teraz wykorzystac ładną pogodę i poprać te ubranka co już mam, i zamierzam zamówić pieluszki dla małej i podkłady dla mnie, żebym miała mały zapasik

A ja mam nadzieję, że jeszcze załapie sie na ładna pogode we wrześniu. Chce do końca wrzesnia mieć juz zakupy zrobione i wtedy poprać, no może do połowy wrzesnia nawet. Oczywiście znowu kupiłam kilka rzeczy dla małego na allegro:zawstydzona/y:
:-)
 
Do góry