reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Ja rożek będe miała bo jest w komplecie z pościelą, a czy się przyda w czerwcu to nie jestem pewna... może być za ciepło... Z Michasiem używałam, ale on się urodził we wrzesniu....

Ja ostatnio byłam u koleżanki, która ma 4 miesięczną córcię i spodobała mi się u niej taka kołyska-leżaczek-krzesełko w jednym:

LEŻACZEK bujaczek FISHER PRICE 3w1 do 18kg T4145 (3070779257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fajne urządzonko :tak:
 
reklama
dziewczyny ale patrzcie na płozy, lepszy jest ten rozkładany - bo mozna w nim dziecko położyć a nie tylko posadzić
później pokazę wam o co mi chodzi, bo teraz szwagierka wapda
 
w temacie butelek. Ja miałam owe tt przy Adasiu, butelki ok, natomiast u nas i tak się nie sprawdziły.

Przyszedł mi z ebaya laktator z aventu, teraz czekam na butelki. Z Adasiem miałam karmić piersią, ale i tak w szafce staly wlasnie butelki tt z czujnikiem temp. Adam piersi nie chcial, w dodatku miał słaby odruch ssania i tt sie u nas nie za bardzo sprawdzily, wyprobowalam kazda firme, mialam w domu wszystkie mozliwe butelki a i tak przy nim podeszly tylko najzwyklejsze z canpola. Teraz tez nie wiem czy mi się uda karmić piersią. W razie "w" bede miała zestaw avent'a :-)
 
Dziewczyny w exelu wczoraj zrobiłam sobie rozpiskę z wyprawką dla Tymka (nie licząc ciuszków)-same butelki, smoczki, pieluchy tetrowe, grzebyczki itp.. i wyszło ponad 200zł. Nie sądziłam, że to aż tyle patrząc że jedna rzecz kosztuje 5zł, tu 12zł.. i tak się zebrało:crazy:
Ale np w tej rozpisce mam takie coś
http://allegro.pl/babyono-2w1-podgrzewacz-samochodowy-i-termotorba-i3075541117.html
praktyczne ale ogólnie zbędne :-)
 
Madzia aż boję się w takim razie liczyć:p:p:p bo też muszę to wszystko zakupić... Też planuje zakup takiego cudeńka, tylko mnie wystarczy takie które trzyma ciepło, bez opcji podgrzewania:)
 
Nika - mam identyczny leżaczek od przyjaciółki :) Jej córeczka w zasadzie od pierwszych tygodni życia leżała w nim i bardzo to lubiła, bo nad nią były przyczepiane zabaweczki :-) Także ja polecam :)
 
reklama
dodalam nowe ciuszki 0-3m,zajrzyjcie prosze i spojrzcie na jakosc na zblizeniach...
mam tez spodnie levisy na czas "po ciazy",z wysokim stanem...jesli nosisz rozm 40-42 zobacz....ja takie nosilam i sa rewelacyjne...
odsprzedam za 50zl,nówki!!!!!
napisz,ze jestes z bb na maila,a zmienie opcje na kup teraz:)

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7914003
 
Do góry