reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

ja tam szaleje na allegro na całego. Ostatnio kupiłam jeansy z Cheroke za 1zł!...kurtke na zime za 7,50 i kilka innych markowych ciuszków za max 12 zł:)...jak będę miała chwile to wrzuce zdięcia.Ja też uważam, że nie ma sensu przepłacac za takie ciuszki, które za miesiąc, dwa będa za małe. Wszystko co kupuje piore i prasuje. W koncu chodziło w tym tylko jakies inne słodkie malenstwo.
 
reklama
Znalazlam tez poduszke, ktora ma ulatwiac siadanie po porodzie. Worki, rolki, poduszki, piłki | Produkty | Zefir

ja miałam i polecam kołko poporodowe - pomimo naciecia krocza mogłam siedziec :-) dzieki temu kółku. Moje wypełnione było drobinkami styropianu (każda kulka osobno).

I jeszcze rogal do karmienia - polecany niedoswiadczonym mamom - wiec pewnie sobie taki kupie :) Worki, rolki, poduszki, piłki | Produkty | Zefir


Polecam też rogal do karmienia - to nie jest kwestia doświadczenia lub nie w karmieniu piersią ale wygody dla matki :-) początkowo jak mała była malutka to miałam obydwie ręce wolne :-), pózniej jak podrosła to juz tylko jedną :-), ale ręce i kregosłup nie byly nadwerężane....

Nie wiem czy już mówiłyście ale dziś mi się przypomniało o stojaku pod wanienkę, muszę kupić bo poprzednio mieliśmy pożyczony a to dużo wygodniej jak się nie musisz do wanienki schylać :tak:

stojak pod wanienkę to super sprawa. My mielismy pożyczony (na szczescie) ale przyznaję że gdy jezdzilam do rodzicow i musialam kąpać dziecko bez stojaka to poczułam w kręgosłupie jego dobrodziejstwo....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a to moj dzisiejszy nabytek za 4 zł kapciuszki dla mojej księżniczki:-D
 

Załączniki

  • DSC02816.jpg
    DSC02816.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 21
może mnie skrytykujecie ale ja kupuję w 90% w lumpeksach, jest tanio i dobrej jakości, rzeczy ze sklepu predko po praniu blakną i się mechacą, rozciągają. to zdjęcie pajacyka za 3 zł i spodenki na szelkach za niecałe 10zł

Ja uwielbiam ubierac moja mala w lumpeksach!!!!! Tam sa 100% lepszej jakosci rzeczy urzywane, niz nowe w wielu warszawskich sklepach dla dzieci!!!! Mam nawet swoje ulubione lumpeksy, gdzie s asuper rezczy dla dzieci!!

Mam tez troche nowych , ale glownie z BHS , ZARY i kilka ze SMYKA i 5 10 15 - ale wszystko kupowane NA PRZECENACH.


Jednak w wielkiej szafie Lenki rzadzi lumpeks style :-) :-)

Beatko fajnie, ze tez ubierasz tam malenstwo
 
Ja uwielbiam ubierac moja mala w lumpeksach!!!!! Tam sa 100% lepszej jakosci rzeczy urzywane, niz nowe w wielu warszawskich sklepach dla dzieci!!!! Mam nawet swoje ulubione lumpeksy, gdzie s asuper rezczy dla dzieci!!

Mam tez troche nowych , ale glownie z BHS , ZARY i kilka ze SMYKA i 5 10 15 - ale wszystko kupowane NA PRZECENACH.


Jednak w wielkiej szafie Lenki rzadzi lumpeks style :-) :-)

Beatko fajnie, ze tez ubierasz tam malenstwo

u nas tak smao , mlody w wiekoszsci ma z lumpow, a nowe ubranka ma "dostaniete" od przybyl go ogladac bądz od chrzestnych, ma tez po innych dzieciach ale glownie to lumpy wygotowane wyprasowane i zgadzam sie ze STOPI ze te ubrania sa porzadne i nie takie "zmaty" jak nowe, kupi sie cos a po jednym praniu idzie na sciere !
 
ale nerwa dziś złapałam:wściekła/y: kupiłam małej kilka dni temu kombinezon w coccodrillo za 120zł , a dzis wchodze do lumpa w ktorym wiekszosc rzeczy kupiłam i co widze? piekne kombinezony duzo ładniejesze bo angielskich firm za 30-40zł. nowki prawie nic nie zniszczone, no kur... po co sie spieszyłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy:
 
ja tam szaleje na allegro na całego. Ostatnio kupiłam jeansy z Cheroke za 1zł!...kurtke na zime za 7,50 i kilka innych markowych ciuszków za max 12 zł:)...jak będę miała chwile to wrzuce zdięcia.Ja też uważam, że nie ma sensu przepłacac za takie ciuszki, które za miesiąc, dwa będa za małe. Wszystko co kupuje piore i prasuje. W koncu chodziło w tym tylko jakies inne słodkie malenstwo.
Fela ja tak samo buszuję na allegro, tyle nakupowałam, najgorsze, że niektóre rzeczy Filip miał dwa razy ubrane i sa zaciasne, bo on na długość jest nie duży, ale brzuszek ma, taka mała beczułka się zrobiła z niego hehe
 
reklama
Ja mam to samo z Allegro. :tak: To w sumie już nawyk jest. :-D
Ostatnio kupiłam świetne spodnie za 20 zł. Kobieta sama zaproponowała że ma jeszcze jedne, niby podobne...bardziej eleganckie... I w sumie zapłaciłam 40 zł za 2 pary spodni i przesyłkę. Takie zakupy to lubię. :laugh2:
Dla Juniora tez większość na allegro kupuje. :-)
Teraz już też sprzedaje....
 
Do góry