reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

Mini electric kosztuje 250 zł a nie 550. Mówię oczywiście o nowym.

no tak koło 200zł to jeszcze jakoś bym przebolała .........trochę poszperałąm po necie i tyle co mam to i tyle opinii co do ręcznych i elektrycznych laktatorów jedne chwalą ręczne inne zachwalają elektryczne tak czy siak chyba zakup odłożę na po porodzie bo nie wiadomo czy będzie w ogóle potrzebny najwyżej wypatrzę i spiszę model żeby potem w potrzebie nie szukać tylko kupić upatrzony................
 
reklama
Ja kupie na pewno i to elektryczny. Ale to na samej koncowce (żeby gwarancje mieć jak najdłużej). Raz jakby się nawał trafił po porodzie, a dwa jakby był problem z laktacją to liczę, ze może uda się ją rozkręcić przy użyciu laktatora.
 
Ja mam ręczny aventu i u mnie się sprawdził. To nie jest tak, że musisz cały czas pompować. Jedno powolne pompnięcie to jakieś 10 sekund wypływu mleka. Myślę, że to zależy od potrzeb Mamy, jak laktator ma być używany przy nawale, zastojach i sporadycznie to wystarczy ręczny, jak chce się dużo dziecko zostawiać to pewnie lepszy elektryczny.

Thriade - małe dzieci się lubują w szumach:) wszystkie suszarki, odkurzacze i radio pomiędzy stacjami:) bo to dźwięki z brzuchu mamy. Można nawet szumieć dziecku do ucha, żeby je uspokoić albo kupić SZUMISIA - Whisbear - Szumiący Miś, stworzony z myślą o spokojnym śnie
 
Ja mam ręczny aventu i u mnie się sprawdził. To nie jest tak, że musisz cały czas pompować. Jedno powolne pompnięcie to jakieś 10 sekund wypływu mleka. Myślę, że to zależy od potrzeb Mamy, jak laktator ma być używany przy nawale, zastojach i sporadycznie to wystarczy ręczny, jak chce się dużo dziecko zostawiać to pewnie lepszy elektryczny.

Thriade - małe dzieci się lubują w szumach:) wszystkie suszarki, odkurzacze i radio pomiędzy stacjami:) bo to dźwięki z brzuchu mamy. Można nawet szumieć dziecku do ucha, żeby je uspokoić albo kupić SZUMISIA - Whisbear - Szumiący Miś, stworzony z myślą o spokojnym śnie

Eno ja chcę takiego misia !!!
 
tez widziałam te Szumisie, ale nie jestem przekonana. po pierwsze cena trochę nie tego jak dla mnie, a po drugie córka przyjaciółki takiego miała i musieli mu wymontować baterie, bo małą strasznie wkurzał i się budziła przez niego :D
 
Hej dziewczyny, udzielałam się na początku założenia lipcówek, teraz od stycznia weszłam tu po raz pierwszy, chciałabym się zareklamować projektami mojego autorstwa i przedstawić Wam nowo powstałą markę- Lullu. Pod marką Lullu sprzedajemy wysokogatunkowe komplety poszewek na pościel niemowlęcą, poszewki na "jaśki", nietracące fasonu ochraniacze, kocyki z łączonych materiałów- bawełny i minky z Shannon Fabrics oraz kołderki z poduszką, z wypełnieniem do wózków lub kołysek. Wzory na tkaninach zaprojektowane i wydrukowane są na nasze zamówienie, a materiały , z których uszyte są produkty są wysoko gatunkowe, posiadają certyfikaty Oeko- Tex100.
Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się na stronie internetowejlullu wraz ze szczegółowymi opisami. Zapraszam w imieniu sklepu Lullu i pozdrawiam Was dziewczyny:)
 
reklama
Do góry