reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
To podrzucę jeszcze jedną mebelkową inspirację. Taki zestaw do pokoju dziecięcego właśnie kupiła moja koleżanka. Jak się przypatrzycie, zobaczycie słodkie misie w drewnie:)

 
Dziewczyny dzięki za słowa uznania dla mojej wanienki :)
Ja sama przed zakupem poszłam do łazienki zobaczyć czy wygodni mi będzie, ale ja mam długą wannę i można spokojnie siąść na skraju wanny i jest super wygodnie, myślę że nawet lepiej niż stać. Patrzyłam też ten stojący stelaż i jakoś mnie te cienki rurki nie przekonały bałąbym sie że nogą o którąś zaczepię i tragedia gotowa, poza tym wtedy zajmuje to sporo miejsca a ja mam małą łazienkę i gdzie wtedy u dużym pokoju??
Asioczek super że mnie utwierdziłaś w słuszności wyboru, wanienkę widziałąm na własne oczu i jest przepiękna ale ten stelaż to taki trochę zakup w ciemno.
jussti link do stelaża STELAŻ Z REGULACJĄ do WANIENKI wanny ONDA*ZESTAW (317664753) - Aukcje internetowe Allegro
aukcja z wanienką już jest zakończona ale to byłą opcja kup teraz i sprzedający ma dużo produktów więc pewnie jutro aukcję znów wystawi, możesz sprawdzić w "pokaż przedmioty użytkownika" a aukcja byłą taka:
OKBABY wanienka ONDA kolory FLASH nowość !!!!!!! (317665206) - Aukcje internetowe Allegro
Poza tym mi też się podoba bardzo zielony i to taki rażący nawet więc nie jesteś tu odosobniona ;)
Dziewczyny mebelki śliczne szkoda tylko że ja mam tylko jeden pokój dla siebie bo mieszkam z rodzicami i będę się musiałą nieźle gimnastykować żeby zmieścić łóżeczko a o komodzie to nawet juz nie ma mowy dlatego rekompensuję sobie jak mogę gadżetami
 
Przekonałyście mnie kochane do tej wanienki. Wczoraj jeszcze raz zobaczyłam ją na allegro i coraz bardziej mi się podoba. :-D
Ja jakoś z zakupami jeszcze się wstrzymuję, może dlatego, że mam sporo po Maciusiu. Muszę tylko dokopać się do wszystkiego.:-)
 
Acha i mebelki do pokoimu tez ładniutkie. My ostatnio umeblowaliśmy Maciusiowi pokoik ale mebelkami z Ikea. Teraz wygląda bardzo kolorowo.:-)
 
reklama
Do góry