reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Masz rację Aniu jestem takiego samego zdania. jego rodzice są z tamtego wieku więc i on jest w takim duchu wychowany.
Później wyjdzie tak że siostra będzie w szpitalu leżeć a mama po sklepach biegać i szukać wyprawki
 
reklama
Ubranka cudne :-) Ja też wole co miesiąc coś kupić. Zrobiłam sobie liste czego potrzebuje i jakbym miała to kupować w ostatniej chwili to nie wiem co by to było.
 
Ja uważam że co ma być to będzie. czy kaftanik kupiony teraz czy po porodzie to losu to nie zmieni.
Asioczek a ja dziś odkopałam Twoja listę i wypisałam sobie co mi brakuje dla maluszków z akcesoriów.
 
tez musze ta liste odszukac!! Dzis zdalam sobie sprawe ze o wielu rzeczach nie wiem..... dobrze ze tu tyle mozna sie dowiedziec!!:-)
pozniej wkleje zdjecia moich dzisiejszych zakupow....
a ta przesylka z allegro - doslownie ciuszki identyczne jak na obrazku - stan idealny a niektore z metkami!!!!
 
Ona_mika, ja wychodze z zalozenia ze na przesady to musi byc czlowieka stac, bo to przeciez kredyt by czlowiek musial wziasc zeby to kupic na raz.
MamoEmilki, ja mam liste na lodowce i tylko odkreslamy co juz zdobyte i kupione. Uwazam ze to o tyle fajna rzecz ze jak jacys znajomi sie pytaja co nam kupic z okazji porodu to im liste pokazujemy:-)

Przynajmniej nie dostaniemy 3 wanienek...
 
To karuzela którą kupiłam w cichlandzie za 6 zł, jestt nowa firmy ikea, moze cudo to nie jest ale jest bardzo fajna i mięciutka no i za taką kasę!!

karuzela1gv4.jpg
 
A oto moje perełki z ciuchlandu:
1) butki
butkiik7.jpg


2) kocyk polarowy nowy z wytłaczanymi króliczkami koszt 1zł
kocykci1.jpg


3) bluza polarowa nowa
bluzarq8.jpg
 
Ona_Mika i Ania ciuszki piękne!! kombinezoniki śliczne a śpioszki sa cudnowne po prostu aż chce sie tutaj zaglądać i oglądac :)
 
Mam też całą kolekcje łapek-niedrapek z ciuchów, jedne są obok butków a resztą mam schowane w piwnicy więc zdjęcie wkleję innym razem.
 
reklama
Amandia karuzelka jest superowa baaardzo mi się podoba, a ta bluzeczka z małpką cudo.
Co do wcześniejszego kupowania to też nie wierzę w przesący. W pierwszej ciaży jakoś nie spieszyłam się z zakupami mieliśmy z mężem hurtowo kupić wszystko za jednym razem i nie zdażyłam bo Macio przyszedł na świat za wcześnie (34 tyg) a my mieliśmy baardzo duże braki w wyprawce. Tym razem nauczona doświadczeniem myślę o wszystkim wcześniej.
 
Do góry