reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Właśnie wyszperałam na allegro ubranko do chrztu dla Ingusi.

85728431


Cena "kup teraz" 49,99. Jak Wam się podoba? Tak szczerze...
 
reklama
hejka.
fajnie ze powstal ten watek.
Agnesa - jesli chodzi o puzzle piankowe to jest swietna zabawka - ale dla np 4-latka :) Wiktor dostal takie w tym roku na urodzinki i jest zachwycony !!! Wklejam zdjecie zreszta, bo nie wiem czy o takie cos Ci chodz ???
wklockach2.jpg


Ntatalko - ubranko przesliczne !!! Bardzo mi sie podoba :)

a co do palakow do fotelika, to chciala zapytac mam ktore je maja, czy na szerokosc pasuja np tez do wozka ???
 
Dzięki dziewczynki za opinie. I tak już kupiłam zanim cokolwiek napisałyście, he he. :p ;D

Donia butki są słodziutkie! Nawet nie wiedziałam, że są takie małe adidaski. :laugh:
 
reklama
Do góry