reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zapalenie pęcherza

Dołączył(a)
21 Październik 2010
Postów
3
witam!
mam takie pytanie poniewaz od tygodnia mecze sie własnie z pecherzem,do dnia dzisiejszego do południa brałam Furaginum po 2 tabletki 3 razy dziennie,ale ze nieprzechodizło i pojawiła sie krew w moczu lekarz dzis przypisał mi bactrim forte ,i tu moje pytanie poniewaz przez to wszystko niezdazyłam lekarza sie zapytac,czy juz dzis moge brac ten antybiotyk,mimo iz do południa jeszcze furaginum brałam??
z góry dziekuje za odpowiedz
 
reklama
i jeszcze jedno pytanie bo taka przerazona szłam do lekarza i o niczym niemyslałam.Otóż w poniedziałek zaaplikowałam sobie Gynazol,lek który stosuje sie raz i on tam sobie działa przez pare dni,tylko na nim niema nic napisane jak długo on działa i czy wchodzi w reakcje z innymi lekami.Czy on moze wejsc w reakcje z bactrimem ??kurcze wiem ze pytanie zadaje jak 15 latka,ale lepiej byc przezornym:)
 
takasobiemama, ten lek nie wpływa na antybiotyk a nawet lepiej że będzie trochę działał bo przy antybiotykach lubi łapać grzybek a to lek przeciwgrzybiczny. możesz, oprócz żurawiny wspomagająco, jak wspomniała natusa1988 jeszcze dokupić lacibios femina - będzie chronił układ moczowo-płciowy, zresztą przy antybiotykach probiotyki są wskazane :)
 
dziekuje dziewczyny za rady:)Pierwszy raz spotkało mnie takie zapalenie,a jak jeszcze zobaczyłam krew kiedy siusiałam przezyłam horror,no cóż dzis zaczynamy antybiotykoterpaie i kupie sobie jakis probiotyk ,i miejmy nadzieje ,że jakaś poprawa będzie:)
 
popieram, że przy infekcjach intymnych trzeba działać wielokierunkowo - u mnie zawsze obok grzybicy pojawiało się zapalenie cewki moczowej, więc teraz już wolę dmuchać na zimne i biorę ten Lacibios femina razem z suplementem Prouro na pęcherz i odpukać, jakoś mnie nic nie dopadło od jakiegoś czasu.
 
Do góry