reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAWIADOMIENIA O ROZDWOJENIACH I GRATULACJE :)

reklama
A ja sie pochwale..ze moja wspolokatorka Kasia(mieszkamy teraz z druga para z polski)urodzila dzisiaj(teraz to juz chyba wczoraj:))chlopczyka Robercika 3900 i 55 cm:)nie mogl oddychac po porodzie..wlozyli go do inkubatora,na szczescie po kilku godzinach doszedl do siebie i juz lezy z Kasia na sali.duzy z niego chlopak,ma wieksze stopki i raczki niz moj prawie 2 miesieczny Brianek:)za 3 dni moj synus bedzie mial kolege w domu!juz zdazyl wyprobowac jego lozeczko z wibracjami i przejechac sie jego bryką:)hehe!koniecznie zrobie im razem zdjecia i wkleje wam cioteczki:)
 
Iwonko ode mnie rowniez pozdrow kolezanke i pogratuluj jej takiego okazu!!! Dobrze ze juz wszystko w porzadeczku i Robercik jest zdrowy i sam moze oddychac!!!
 
Ale super!! Dwa maluszki w tym samym wieku w jednym domu, fajnie :) Cieszę się że Robercik to taki zuch chłopczyk i juz sobie sam świetnie radzi. A Brianek to odbry kolega, że testuje sprzęt Młodszego kolegi zanim on tam wsiądzie ;) Ja też się cieszę, że mój Adaś będzie miał kolegę blisko bo moja kumpela w zeszły piątek urodziła chłopca, ważył dokładnie tyle samoco Adas 3870 ::) Niestety też miał jakies problemy tyle że z wagą ale szczegółów nie znam bo nie chce jej głowy zawracać sama wiem jak miałąm dość tych ciągłych telefonów z pytaniami ;) W każdym razie jeszcze wczoraj byli w szpitalu :(
 
Idziemy dzisiaj z Briankiem do szpitala:)chyba juz nie mzoe doczekac sie az pozna kolege:):)tymczasem wklejam jego nowe fotki z wczorajszego spacerku:)
 

Załączniki

  • Picture5.jpg
    Picture5.jpg
    71,6 KB · Wyświetleń: 164
  • Picture6.jpg
    Picture6.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 149
  • Picture1d.jpg
    Picture1d.jpg
    72,1 KB · Wyświetleń: 138
Ech!!pomylilam watek..mialam to wkleic tam gdzie fotki..ale jak widac zmecznie zrobilo swoje:):)mam nadzieje ze mi wybaczycie!!!
 
reklama
Mówię za wszystkich WYBACZAMY ;) :)

A Iwonko, że tak spytam, gdzie są te TWoje kilogramy do zgubienia przez które doła masz ??? Szalona!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: JA jakbym taką figurkę miała to byłabym w skowronkach :)
 
Do góry