reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zazdrość ludzka😂

reklama
A tak w ogóle myślę że musisz złapać duuuuży dystans i spojrzeć na to naprawdę z boku i z bardzo daleka😉Czeka Cię jeszcze wiele wiele komentarzy opinii rad bardzo różnych ludzi. A swoją drogą dlaczego właściwie te nasze dzieci mają być takie skóra zdarta z nas🤷Wcale nie jest powiedziane;)
 
Eee tam, każdy ma prawo przeżywać takie docinki na swój sposób 👍🏻 W sensie nie żeby to była dla mnie docinka, ale skoro autorka poczuła się urażona to jej sprawa- miała prawo. A co do noska to może wcale taki zadarty nie będzie. Ja urodziłam się z pięknym nosem, ale z wiekiem poszerzył się dość znacznie :// szczęśliwej ciąży 😊
Dokładnie, dla mnie najważniejsze aby zdrowe było.
 
A tak w ogóle myślę że musisz złapać duuuuży dystans i spojrzeć na to naprawdę z boku i z bardzo daleka😉Czeka Cię jeszcze wiele wiele komentarzy opinii rad bardzo różnych ludzi. A swoją drogą dlaczego właściwie te nasze dzieci mają być takie zdarte ze skóry z nas🤷Wcale nie jest powiedziane;)
 
Chyba muszę, dla mnie te uwagi są chore bo ja nikomu nie udzielałam rad nachalnie.
No chyba koniecznie bo na to nie masz wpływu. Kurcze jak sobie teraz myślę to ja często mówię koleżankom ale podobny do Ciebie albo do Twojego męża etc. I też tego typu komentarze słyszałam często. Poprostu człowiek chce coś powiedzieć,okazać zainteresowanie jakoś zareagować na pojawienie się nowej Dzidzi;) Dla nas to wiadomo cały świat ale dla ludzi...no kolejne dziecko się pojawiło;)Nie wydaje mi się żeby to były jakieś złe intencje a już zazdrość to już zupełnie tego nie widzę.
 
No chyba koniecznie bo na to nie masz wpływu. Kurcze jak sobie teraz myślę to ja często mówię koleżankom ale podobny do Ciebie albo do Twojego męża etc. I też tego typu komentarze słyszałam często. Poprostu człowiek chce coś powiedzieć,okazać zainteresowanie jakoś zareagować na pojawienie się nowej Dzidzi;) Nie wydaje mi się żeby to były jakieś złe intencje a już zazdrość to już zupełnie tego nie widzę.
Wiesz tu chodzi o to ze to będzie pierwsza wnusia.
 
reklama
Do góry