reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbiórka dla Kachchy

tak w karetce ma tlen przez cały transport... ja nie mam butli wielkiej więc nie mogę nigdzie jechać bo nie jestem w stanie go przewieść bez tlenu. uciekam teraz bede pisała później
 
reklama
aha i wklejam wiadomośc z fb do wiadomości:
Kochani w związku z tym,że może juz w poniedziałek uda się Katarzynie Szmidt kupić część niezbędnego sprzętu dla Patryka całą zebraną na moim koncie kwote 2 874,48 zł przelałam na wskazane przez nią konto, które również od teraz widnieje w opisie wydarzenia żeby Kasia w każdej chwili miał do niej dostęp. Jak tylko w poniedzialek pieniążki zostaną zaksięgowane na jej koncie to Kasia to potwierdzi, a jeżeli ktoś będzie chciał może otrzymać potwierdzenie bankowe na dowód tej wpłaty.
Dlaczego pieniążki zbierałam na swoim koncie - jak część z Was wie na początku cała zbiórka miała być dla Kasi niespodzianką koleżanek z forum Babyboom, potem padł pomysł szukania pomocy u znajomych z fb i nie spodziewaliśmy się, że znajdzie się tyle osób o wielkim sercu. Przywracacie wiarę w ludzi. DZIĘKUJEMY i dalej walczymy o godne życie dla Patryczka.
 
Był ale teraz już wysyłamy pieniążki do rodziców Patryka

KOCHANI JEST TAKI ODZEW, ŻE NIE WYRABIAM Z ODPISYWANIEM WIĘC JEDNAK PODAJE NUMER KONTA DO WPŁATY I TO JUŻ BEZPOŚREDNIO DO RODZICÓW PATRYKA:

SzymonZalewski 11 1440 1257 0000 0000 0850 1618
 
reklama
Do góry