reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych lipcowych brzucholi

gon1a a co tam tłuszczyk, to nie ważne!:)mój też nie jest wysportowany i sprężysty. Nie wazne jak by ten brzunio był, najwazniejsze, że jest najlepszym mieszkankiem dla naszych skarbów:)
 
reklama
Masz w pelni racje Maqnio ! Ja dbalam zawsze o sylwetke codziennie 60 X brzuchy 60 x grzbiety .
A Teraz mam to w **** naprawdę i powiem Wam cos szczerze ... Bardziej Sexy jest taki brzuszek z tluszczykiem niz plaski jak deska ! A ja taki mialam i ciesze sie ze mam teraz inny bo przynajmniej wyglada to bardzej sexy i kobieco a nie jak baba robot .
Zawsze uwazalam ze kobiety z tluszczykiem tam i owdzie sa bardziej seksowniejsze bardziej kobiece i to PRAWDA ! Kraglejsze pupy boderka ajajaj :) Naszych facetow wierzcie mi to BARDZO KRECI
 
Mój A tez mi powtarza, ze on woli kobiece kształty a nie tam patyki..więc mu wierze!:-) To wtsawie jeszcze jedno zdjęcie z rana, tym razem z przodu, chociaż mało co widać..

14 tydz + 5 dni
 

Załączniki

  • 100_9000.jpg
    100_9000.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 111
Dziewczyny ja mam może głupie pytanie odnośnie brzuszków, ale się nie mogę pwstrzymać... :zawstydzona/y: Jak robicie zdjęcia brzucholka to na takim luźnym brzuchu, wypiętym czy wciąganym? Bo ja na luźnym mam minimalny brzuch, a na wypiętym to idealnie okrągły jak na 6 miesiąc... nie to że tłuszcz ale taką mam po porostu budowę od dziecka. ;-)
 
ja chce dodac jedno zdjecie, ktore przypadkowo znalazlam w internecie, ale ktore jakze bardzo mnie wzruszylo i zamarzylam o takim samym <3
 
danuska ja robie zdjęcie na taki luźnym ,normalnym brzuniu, bez wydymania go czy wciągania, wtedy chyba jest najbardziej wiarygodne takie zdjęcie.
veronique racja racja takie kobiece kształty są bardziej sexy, mój małż jest zachwycony, szczególnie biustem i wogóle eh..z drugiej strony tyle ile kobiet tyle różnych figur i kształtów. tak samo z gustami. jedni faceci wola szczuplutkie inne, nieco bardziej krąglejsze. Dobrze, ze każda z nas jest inna, a co najwazniejsze - najpiekniejsza dla swojego faceta.
 
danuska na luznym, bo wypiety dla mnie jest niemiarodajny. Zaraz ci pokaze jak wyglada moj wypiety brzyn to padniesz :-D
pierwsze 2 zdjecia z wypietym a ostatnie z normalnym. Roznica jest :szok::szok:
 

Załączniki

  • CIMG9930.jpg
    CIMG9930.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 89
  • CIMG9929.jpg
    CIMG9929.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 90
  • CIMG9931.jpg
    CIMG9931.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry