reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

reklama
Dzięki dziewczyny :-) No trochę się naczekałyśmy, niektóre dzieciaczki pewnie już rok temu miały pierwsze ząbki :-D
 
sliczna jest asiunia jakie ma oczeta wogle przeurocza..no i jest zabek..teraz juz z gorki..

dziewczyny co tu taka cisza gdzie jakies foteczki naszych wspanialych sierpniaczkow....
 
Moj kochany synek... CIMG5268.jpgCIMG5206.jpg Buziaki dla wszystkich maluszkow!!
 
hehe :zawstydzona/y: dziewczyny, dziekuje!
andariel- tylko, zeby za duzo ich nie zlamal;-)
Mamusia go nauczy jak postepowac z kobietami:tak::-D
Lobuz z niego, ale szybko sie uczy;-)
Cierpliwosci wszystkim mamusiom zycze! Moja czasami mysle, ze mi sie konczy...
 
reklama
mamusia berlin sliczny synek ci rosnie..przystojniaczek..mieszkasz na stale w berlinie..?

aga irlandia sliczna coreczka i te jej oczka loczki..widze ze jestes w ciazy gratuluje..

a tu moja dercia..:tak:;-)DSC_1372.jpgDSC_1468.jpgSDC12739.jpgSDC12764.jpgSDC12353.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry