reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Weronka, a bo ja wiem? Czasem o nim zapomina i nie zwraca uwagi :p. Ale są momenty, kiedy w minutę 20 razy potrafi być ściągnięty z głowy :D. A ja cierpliwie podnoszę i wkładam z powrotem. Cierpliwość kończy mi się w okolicach czterdziestego razu :p.
 
reklama
954633_620097111348531_1212192473_n.jpg
i kto tu rządzi?!
 
przepraszam nie mogłam edytować , znowu coś nabroiłam ... te ciasteczka nie wiem czy wam mówiłam ale piekłam z morelami na mm, bardzo fajna alternatywa deseru chrupek albo na urodzinki :) jak byście chciały to zamieszczę przepis
 
Danuś, ja chętnie skorzystam :) Przynajmniej spróbuję ;) Wrzuć w wątek kulinarny :). A Nikodem fajny chłopak :). No i co to za fajowe miejsce we Wrocławiu? Z tymi fontannami?
 
Dzag Tymek juz fajny duzy chlopak. Naprawde rosnie Wam przyszlosc reprezentacji :-)

Nikos widac ze taki troche lobuziak. Zreszta moj Tymek tez. Musze go przylapac z tym jego lobuzerskim usmiechem to Wam pokaze. A na razie w temacie pchaczowym sie pokazujemy
 

Załączniki

  • rps20130717_152708.jpg
    rps20130717_152708.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry