reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

reklama
Bombusia ale on się zmienił:) wydoroślał:p
Inkaaa piekności:))) uwielbiam jak mała tak trzyma mojego palucha jak Tw ój na jednym zdjęciu...

ja wczoraj się zważyłam sama, a póxniej z mała i wyszło mi że waży już 5400g... czyli przybrała 300 g od wyjścia ze szpitala, nie za mało?
 
Bombusiu Alanek jest przesłodki!!! i taki podobny do Ciebie że szok!!!

Inkaaa słodki synuś!

Martitka nie przejmuj się wagą, bo większość maluszkow już na "dzień dobry" była do przodu w stosunku do Twojego synka więc on według mnie po prostu póki co bedzie troszkę w tyle ale w końcu nadgoni

Ciamajdko my tez ważyliśmy małego w domu i też nam wyszło ze przybrał ok 300 - 400 gram więc raczej OK, bo nasze maluszki ś amniej więcej w tym samym "wieku" :-D
 
Foto(378).jpgDSC00749.jpgDSC00773.jpg


piekne macie szkraby!! A to moja Julianna! jeszcze się nią nie chaliłam, przyszła na swiat 25 sierpnia, 3170 gram , 54 cm ;-D
 
reklama
Do góry