reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

Kati Natka taki mały wodnik szuwarek hi hi:-D a to kołoooo jest ogromne ha ha

Pabella- Gabi urocza dama:):-)

Lubelina- jaki Kubuś elegancik- ho ho:-);-)

Madzielka- śliczne dzieciaczki- he moja Oliwka robi tez takie mostki- tylko zamiast do przodu cofa sie do tyłu jak raczek:)

Lokata a Malwinka to nie cała mama??? Slodziaczek:):-)

Olus- jaka fajna gimnastyczka z Gosi:) i widze ze to tak jak u mnie- mata w innym miejscu a dzieci w innym ha:)

Kasia- Zosia prze urocza:)

Wredniak jaka piękna królewna w dodatki taki śmieszek:)

Zuza- fotka z Kubusiem super- oj widac ze Zuza go uwielbia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
katjusza ... śliczna z Natalki pływaczka! :-)
Milutek ... no podobno cała mama ... ale są ludzie którzy dostrzegają w niej tatusia (teściowa) ... jeśli porównać ją i mnie (ze zdjęć w jej wieku) to jesteśmy niemal identyczne! :tak:
 
Lumbelina śliczny chłopczyk a jaki odstawiony :)
Pabella trzeba przyznać różnica jest ogromna :) Ja jak ostatnio oglądałam zdjęcia mojego synka po urodzeniu i teraz dwoje różnych dzieci :) Dzieciaczki się bardzo zmieniają :).
Katjuszka śliczna pływaczka , w tym kapelusiku wygląda słodko :)
Lokata ja też często słyszę że mały jest cała mama , no i jak ostatnio przejrzałam albumy zobaczyłam zdjęcia z jak byłam w jego wieku to jak dwie krople wody :)
 
katjusza Natalka się świetnie prezentuje w wodzie :) że tez nie wpadłam na ten pomysł jak były gorące dni, ciągle mówiłam że jest za mała a możne tez było Majkę tak wypluskać...
 
@ Pabella – Gabrysia jest cudowna, a przede wszystkim pięknie jej w niebieskim!
@Katjusza77 - Witamy w gronie półroczniaków i gratulujemy! Mała to domniemywam przyszła mistrzyni świata w pływaniu? ;-)
@ Spring – faktycznie Kubuś ma piękne spojrzenie i ten kolor… Czasem się zatracam w jego oczyskach. Niestety nadal trochę zezuje, ale moja pediatra twierdzi, że na stabilizację ma jeszcze czas… :-/

@ Wierka, Barbra81, Lokata, Ma_dzi_ulka, Milutek23, Patris29 - Kubuś stroił się z okazji wypędzania diabełka. No i po tym doświadczeniu wiem, że następne dziecko do chrztu pójdzie na własnych nogach. Jak ksiądz przesadzi z polewaniem główki wodą, to ono – zamiast płakać - po prostu sobie pójdzie ;-)
 
Tak wygladam w spacerowce... P1060603.jpg
Olaf na spacerku....P1060599.jpg
 
reklama
Do góry