reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

Truskawo - ale borynio jest ładniutki :) i jaki juz duzy :) ciesze sie ze u was wszystko dobrze. Na pewno juz tak bedzie zawsze :) napisz cos o synku. Ile wazy, czy jest grzeczny itp. pozdrawiamy
 
reklama
jas.JPG


Moje ulubione zdjęcie Jaśka.

JAS2.JPG

Oto Jaś z rodzeństwem (rodzonym i ciotecznym.

jaho.JPG


A to najaktualniejsza fotka. Jaś waży ok. 5 kg.

 
Faktycznie cisza na forum straszna. Ja sama mam niewiele czasu ażeby tu zajrzeć. Jasiek z rąk nie schodzi a do tego sesja się zaczęła. UFF. Może jakoś dam radę.

TRUSKAWO - w którym tygodniu ciąży urodził się Borynio, bo nie jestem w temacie albo coś przegapiłam.
 
Truskawo- już znalazłam waszą historię, bardzo dużo Borynio przeszedł, a teraz proszę jaki piękny z niego chłopak, a co najważniejsze zdrowy. Oby tak dalej.
 
reklama
Do góry