reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia wcześniaków

Dziewczynki sa charakterne, widac, że nie dadzą sobiew kaszke nadmuchac.
Czy jedna jest bardziej rumcajsowata, jak pamiętam? Jonatan odkrył w sobie niezlomna stanowczośc i próbuje podporządkowac sobie dorosłych. Albo sie drze, albo cos innego wymysla. Ale ma byc wedlug jego planu i juz. I kto by pomyslal, patrząc w te niewinne oczka, że ich wlasciciel różki pokazuje...

jcf0.jpg
 
reklama
Wszyske dzieciatka cudne:-)

A ja sie chwale...Macius w sobote zaczał raczkowac i od razu ruszył na podbuj swiata, zadne progi teraz nie sa przeszkoda:-)
A ponadto chyba rosnie spiewak operowy bo upodobał sobie wysokie C i piszczy ze az uszy wiedna

1do9.jpg

tutaj raczkuje:-)
 
Włoski to musimy podciac, bo jak podcinalismy w czerwcu to juz urosły i czasami ida do oczek tylko ze teraz juz jest problem bo sie kreci i jak prubowałam z tesciowa go podciac nozyczkami to tak płakał jakby te włoski były czyms bardzo waznym dla niego:-)
 
Dawno tutaj nie zaglądałam. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Jestem mamą Jasia (32 t.c.). Dzisiaj Jaś ma rok i 1 m-c. Zakończylismy już wszystkie wizyty u specjalistów. Jaś rozwija się świetnie i życzę tego samego wszystkim wcześniaczkom z forum. A oto Jaś:
 
reklama
Do góry