reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
kasiunia a to gdzie ty mieszkasz, że sobie na "WYCIECZKI" nad morze jeździsz...?
zazdroszczę jak nie wiem co takich wycieczek... u mnie wyjazd nad morze to się nazywa niestety URLOP.. i to też nie zawsze... :eek: nad morze...
Ja się za to pochwalę, że do 3 miesiaca też jeździliśmy na wycieczki i złaziłam po raz setny lub tysięczny cały nasz Beskid Mały, a teraz zaczyna się sezon na nasze wspaniałe jeziorko Żywieckie :-D

Dla koleżanek z moich małopolsko-śląskich okolic polecam górę Żar nocą... no po prostu bomba :-)
a 11 czerwca wybieram się na Motocrossy na górę Żar oczywiście... tylko muszę wykombinować jakiś ciągnik co by mnie tam wywiózł :-p w zeszłym roku sama byłam w ekipie organizatorów takiej imprezy tyle, że na bardziej płaskim terenie ;-) KOCHAM TAKI EXTREME :-)

brzusie bombowe...! :) teraz są już takie serio ciążowe i to jest najpiękniejsze :-D nikt nas nie oskarży o nadprogramowe oponki :p teraz to już nie ma wątpliwości ;)
 
Kreska...u mnie bardzo mało widoczna...

A to mój brzusio w dniu dzisiejszym

picture7985.jpg
 
Alex Ty tu nie bajeruj tylko brzuch pokaż... :-p dawno się nie chwaliłaś, a ciekawa jestem jak tam u ciebie... Kości to Ci już chyba nie widać co..?
(nie odbieraj tego złośliwie) ja po prostu chcę wiedzieć jak idzie Twojemu maluchowi doganianie nas... bo przy tak chudej mamusi to pewnie ciężko mu dorównać do rówieśników... u kasiuni to postęp widać i to spoooooooooory, a powiedziałabym, że wasze brzuszki na początku były porównywalne :-)
 
nooooo teraz widać... masz podobny brzusio do mojego.. dawno dawno temu :-D
wydaje się być taki jakby w dół pępkiem skierowany i ja też tak miałam długo... ale niedawno się tak podniósł, że hoho... o dziwo jeszcze jakoś oddycham :-D
całkiem zgrabniutko wyglądacie ty i dzidziuś :-)
 
eli88 jeszcze mieszkam w Uk niedaleko Manchester wiec nad morze mam ok 50km i jak tylko wyjrzy słoneczko to jedziemy pospacerować po plaży, jutro tez się wybieramy:-) A jak wrócę już do Polski to nad morze będę miała ok 400km, wiec wtedy nie będą już to częste wycieczki tylko pewnie urlop tak jak u Ciebie:baffled:
A co do wielkosci mojego brzuszka to prawda wyskoczyl ostatnio do przodu i z dnia na dzien jest coraz wiekszy:tak:
 
reklama
Do góry