reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieci - wszystko o chorobach, lekach, profilaktyce.

reklama
Bebzonik Leos sam sobie przekłada glowke od urodzenia bo spi na brzuszku wiec my juz tego nie pilnujemy. Karuzelke mamy dokładnie na wysokości pepka ale to akurat przypadkiem tak wyszło bo inaczej sie dało powiesić;-)
Sylwia u nas krostki były jakiś tydzień tylko, teraz smarujemy tylko buzie oilatum soft i problem z głowy.
 
A jak buziaczki naszych Wrześniowych maleństw?? Pozbyłyście się już czerwonych krostek ?? U Nas dzisiaj położna stwierdziła trądzik niemowlęcy. Pediatra w środę mówiła że to potówki. Przemywałam krochmalem i pruszyłam mąką ziemniaczaną, było już fajnie. Wczoraj za namowa farmaceuty posmarowałam maścia Bepanthen i dzisiaj twarz Kamilka cała buźka w krostkach i jest ich 2 razy więcej :angry:
Położna kazała smarować Alantanem albo Olliatum a Wy jak sobie poradziłyście??
my kapiemy od okolo 2 tygodni dodajac do wody nadmanganian potasu i rzeczywiscie pomoglo bo buziaczek zdecydowanie ladniejszy :-)
 
A u nas troszkę krostek się pojawiło, ale pewnie dlatego że zaczęłam pić kawę z mlekiem..jadłam ostatnio łososia i ogólnie trochę podjadam zakazanych rzeczy...
 
Misiako - mam pytanko... nie boisz się kłaść spać syncia na brzuszku? Mówi się, że dzieciątko powinno leżeć na brzusiu, bawić się itd ale nie spać... (śmierć łóżeczkowa).
Dziewczynki - jak to jest z Waszymi pociechami?
 
reklama
Moja generalnie nie cierpi lezec na brzuchu ale czasami sie poddaje jak jej dlugo nie przewracam na plecy i po grymaszeniu i gimnastyce zasypia. Ale tak spi tylko i wylacznie w ciagu dnia na kanapie na przeciwko mnie gdzie ciagle mam ja na oku :-)
 
Do góry