reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
matko kilolku, no wierzyć się nie chce.. poczytałam aż o tym kokluszu i kurcze wszystkie te objawy Wojtek miał poza wybroczynami na skórze, ale w sumie przecież niedawno był szczepiony.. Masakra. Koszt badań też szokujący, a najgorsze ze to nieferundowane- i weź tu zrozum NFZ..
Zdrówka, mam nadzieję, ze się przeleczycie i będzie już wszystko ok..

Wojtuś był dziś na kontroli, doktor osłuchała, opukała i .. dała skierowanie na RTG bo stwierdziła ze jego dusznosć jest większa niz na to wskazuje badanie osłuchowe. Na RTG wyszło nam zapalenie płuc :/, a konkretnie zmiany w prawej dojnej części. No ale to się aokurat pokrywało z tym co wysłychała więc leczenie jak dotąd: antybiotyk, berodual, pulmicort i deflegmin.
W poniedziałek kontrola.. Mam nadzieję, ze przez weekend zadnych niespodzianek nie będzie.

W Warszawie grasuje jakiś cholerny wirus który schodzi dzieciom na oskrzela i płuca. Poza wojtusiem na RTG dziś prze 10 rano czekało już 3 dzieci..
 
kilolku zdrówka dla Was Wszystkich!! Rzeczywiście, drogie te badania jak nie wiem.
Agrafka dla Wojtusia również zdrowia!! Biedactwo :-(
 
kupilam ostatnio w polskim sklepie na dziale z miodem itd, syrop z zielonych szyszek sosny. wiem,ze paola tez robi syrop w tej nowej serii,w paoli jest go 2,5%, niewiem, ile w tym moim, bo niesetety nie jest podane, wyglada jak miod. poogoglowalam i znalazlam,ze swietnie udraznia drogii oddechowe, oskrzela itp. moze komus sie ta wiadomosc przyda.

z tej serii paola kupilam aronie, jest jej 50% w skladzie, musze pamietac,zeby jej podawac
 
my po wizycie. jestem bardzo zadowolona z lekarza, zbadal ja dokladnie, i gardlo i uszy i osluchal, pomacal brzuszek, pytal jak pije i je, czy sika normalnie i jakie kupy, pierwszy raz mi sie taki lekarz trafil:tak:mloda nawet nie pisnela, robila wszystko, co trzeba, chociaz jeszcze siedzac pod gabinetem mowila,ze nie chce do lekarza :tak: nawet bylysmy 20 min przed czasem i od razu nas zawolal (meldujesz sie komputerowo w recepcji,ze jestes na miejscu), czyzby mial malo pacjentow?

w kazdym razie pluca i oskrzela czyste, gardlo czerwone i stad goraczka, ale twierdzi,ze to juz koncowka, mloda juz ma nizsza temperature i zeby jeszcze zbijac, jak zajdzie potrzeba,ale to juz kwestia jednego dnia. mam nadzieje,ze sie nie myli. u niego miala 37,5 a dzis nie dalismy juz nic. jej normalna temperatura to 37 - 37,2,zawsze taka ma,wiec juz niedaleko
 
reklama
Do góry