reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

Kasia ważyła 3860 g czyli była kluseczką ale my też obydwoje do drobnych nie należymy. Dysplazji z tego co wiem to nie mieliśmy my, rodzice i rodzeństwo dalej nie szukałam ;). Bardzo dziękuje za podpowiedzi serio. Teraz muszę tylko jakiegoś fajnego pajaca na Chrzest znaleźć ;)
Btw dzisiaj moi znajomi zdejmują swojej córci szelki- po 10 tygodniach ;)
 
reklama
u nas dysplazji nie ma, w sumie nawet tej poduszki poczatkowo nie zalecał, bo uwaza, ze wu]ystarczy lezenie na zabkę, ale u nas zabka calodniowa to marzenie, wiec juz wolałam tą poduszke, no ale rozmiar jakis kosmiczny napisał!! :wściekła/y:
 
U nas jest Ib i lekarz powiedział, ze jest ok. Mały ma jakąś budowę kości, co jest podobno jego urodą i nic się z tym nie robi. Ale mimo to lekarz zalecił nam kłaść Małego na żabkę, czego nie znosi i rozginać nóżki po zmianie pieluchy. Kolejna wizyta za 2 tygodnie i się znowu będę denerwowała.
A w pon. trzeba by mocz zrobić....
 
U nas też Ib i lekarz przy kontroli powiedział, że wszystko jest ok, ale żeby pieluchować podwójnie na wszelki wypadek - czego ja nie robie:szok: A nie robie bo:
1) uważam, że pieluchowanie za wszelki wypadek jest bez sensu
2) tak samo uważa rehabilitant Bartoszka
Ale teraz muszę iść na kontrolę i mam nadziejeże wszystko będzie ok, bo inaczej będę zła na siebie że jednak doktora nie słuchałam:)
Marciaa, Oceanica trzymajcie się i pamiętajcie , że te szyny to dla dobra Waszych Maluchów.
Ja sobie muszę to powtarzać 4 razy dziennie przy każdej "porcji" rehabilitacji. Ale od kiedy widzę ogromne postepy o wiele łatwiej mi znieść potworne krzyki Młodego. U Was szelki napewno też pomogą:-)
Alice ja też muszę w przyszłym tygodniu mocz zrobić, bo po świętach kontrola miedniczki nerkowej nas czeka. Kupiłam juz te woreczki i mam nadzieję, że jakos uda mi się je założyć
 
Renna te woreczki to spoko da się założyć, tylko skóra musi być sucha. Najlepiej przykleić od dołu do góry. Do samego badania moczu mogą być ale do posiewu już nie. Do posiewu trzeba do pojemniczka ze środkowego strumienia.
kurcze Dziewczyny w życiu bym nie pomyślała, że po urodzeniu dzieciaczka tyle tych badań będzie i latania po lekarzach.
 
Dziewczyny moja Lenka ulewa po jedzeniu ale dziś rano ulała z pasemkami krwi karmię butlą jeśli się powtórzy polecę do lekarza może spotkałyście się z takim przymadkiem????
 
reklama
Do góry