reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zioła ojca sroki nr 3 /brak owulacji/ śluz płodny

reklama
Robiłaś badania hormonalne? U męża wszystko ok?
Jeszcze w trakcie brania ziół łykałam Wit b6, piłam proovulin, kwas foliowy. U mnie tylko nie bylo owulacji... Wcześniej przez długi okres czasu miałam bardzo niski progesteron. Także zdiagnozowanie mnie było dosyć szybkie... Łykałam Przez pół roku duphaston i witaminy, później jak piłam zioła to do 18 dc kiedy zaczynałam brać duphaston.
My staraliśmy się rok. Lametta Pomogła.
 
A czy któraś podawała mężowi ziółka Ojca sroki 3 i pomogły , mój ma żadne wyniki więc raczej nic z tego ale pije i nie o regularnych porach , może ktoś miał cud
 
A czy któraś podawała mężowi ziółka Ojca sroki 3 i pomogły , mój ma żadne wyniki więc raczej nic z tego ale pije i nie o regularnych porach , może ktoś miał cud
nie podawałam. Sama piłam nic to nie dało.
Mąż suplementował witaminy na poprawę nasienia np. profertil i inne
. Spróbuj coś w tym stylu. Na ziółka bym nie liczyła
 
reklama
Do góry