reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Poznaniu

szkoda, że nikt tu nie zagląda. mimo to postanowiłam "zaatakowac" Świerczewo i właśnie tam założyc nowy Klubik Maluszka. zapraszamy wkrótce ... :)
 
reklama
Witam!
Ja jestem ze Świerczewa, mam półroczną córeczkę i w tej chwili jest z nią w domu moja mama. Ale nie jest to rozwiązanie długofalowe, bo mama dojeżdża tu ok. 200km. I już myślę co zrobić.
 
no a ja jak zebrałam chętnych to teraz jest problem z chatą :wściekła/y: pani, która miała nam wynając dom stwierdziła, że ona woli go jednak sprzedac. nie wiem jak to się dalej potoczy, ale będę informowac na bieżąco :-(
 
Witam!
Oj to szkoda :( My z mężem mamy tu już niezłą burzę mózgów i zastanawiamy się co zrobić z naszym małym Skarbem.
A jak miałby wyglądać taki klub maluszka (jeśli ruszy)? Może inna lokalizacja? A jak finansowo? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam!
 
oglądaliśmy mnóstwo chat na Świerczewie i tak naprawdę tylko ta jedna nam podpasowała ze wszystkim. mam czekac na tel od tej babki, ale wątpie, żeby się udało. była bardziej nastawiona na sprzedaż, a my takiej kwoty nie posiadamy. dzisiaj znaleźliśmy jeszcze jeden dom, który spełniałby nasze oczekiwania, jednak jest on na Ratajach na os.Zodiak. jutro będziemy dzwonic w tej sprawie. facet dodał ogłoszenie wczoraj, jeśli jutro się okaże, że już nieaktualne to nie wiem co zrobię :-( generalnie stawialiśmy na Świerczewe i jestem troszkę zawiedziona ... chciałabym szybciutko ruszyc z tym klubikiem. mogę zacząc nawet od opieki nad dwójką czy trójką maluszków, nie musi byc od razu cała chata zapełniona, ale niech się to już ruszy. byle do przodu! na Ratajach to pewnie dla Was byłoby za daleko. pozdrawiam
 
z Zodiakiem niestety nas wyprzedzono. ktoś inny wynajął domek. powróciliśmy z poszukiwaniami na Świerczewo, jednak w między czasie "wlatują" nam domy na Ratajach. oglądamy wszystko i szukamy tego, co najbardziej odpowiednie. jak narazie mamy więcej chętnych na Świerczewie, dlatego też tam próbujemy. czekamy w tej chwili na możliwośc obejrzenia domu, jednak może to nastąpic dopiero ostatniego kwietnia, gdyż dotychczasowy najemca nie chce nikogo wpuścic :/ na Ratajach chętnie bym coś takiego otworzyła, ale nie ukrywam, że musiałabym miec na "dzień dobry" przynajmniej trzech chętnych, żeby wiedziec, że w tej okolicy są chętni. jak narazie z tym troszkę kiepsko ... generalnie chciałabym ruszyc najpóźniej w połowie maja. jakoś tak spokojnie wierzę, że mi się uda :)
będę informowac o wszystkim na bieżąco
 
witam serdecznie. mamy już dom do naszego klubu :) dom jest na Świerczewie, blisko ul. Opolskiej (wyjazd na Luboń). dokładne dane i termin otwarcia klubu podam lada dzień :) tak, jak myślałam, ruszymy najpóźniej w połowie maja. chętnych zapraszamy po bliższe informacje na maila: podgwiazdka@wp.pl
pozdrawiam
 
reklama
jestem na etapie zakładania kącika maluszka w Poznaniu. chciałabym zasięgnąc opini mam, w jakiej lokalizacji taki domowy żłobek byłby potrzebny? ewentualnie czy jest zapotrzebowanie w Swarzędzu?

Pomysł lokalizacji żłobka w Swarzędzu - rewelacja. Trochę szkoda że nie wypalił, bo Świerczewo mi zupełnie nie po drodze.... a już miałam nadzieję że problem będzie z głowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry