reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Warszawie

Troskliwa, fachowa opieka w prywatnym żłobku na Mokotowie.
Komfortowe warunki, fantastyczna lokalizacja - ul. Kalatówki 4
50 m. od skrzyżowania Puławskiej z Idzikowskiego.
www.maliartysci.com
Są jeszcze wolne miejsca od września.
 
reklama
Nowy, prywatny żłobek na Mokotowie www.maliartysci.com
Troskliwa, fachowa opieka, komfortowe warunki, fantastyczna lokalizacja - ul. Kalatówki 4
50 m od skrzyżowania Puławska / Idzikowskiego.
Są wolne miejsca od września.
 
Witajcie! Przeprowadziliśmy się z mężem na Żoliborz i szukamy jakiegoś fajnego przedszkola, bardzo proszę o jakieś rady???może macie już jakieś wypróbowane???Moje dziecko ma niecałe 3 latka i bardzo chciałabym, żeby miał kontakt z rówieśnikami...
 
W tamtym roku moja córeczka chodziła do Skarbnicy Talentów na Żoliborzu. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pani były bardzo miłe, prowadziły dużo zajęć muz.-rytmicznych, był dodatkowy angielski, taniec, rytmika i logopeda w cenie. Można chodzić nawet 4 h i niekoniecznie 5 razy w tygodniu, co na początek dla maluszków, nieprzystosowanych w grupie dzieci jest super sprawą. Później wymiar godzinowy można zwiększyć ;-)
 
zgadzam się z Panią Rillą! ja też miałam przyjemność zaprowadzać swoją małą do Skarbnicy Talentów - świetna opieka, wspaniałe kolorowe sale, sama chciałabym się tam bawić i uczyć :) na początku moja Amelka miała małe opory, co do zostawania od razu samej, ale bardzo szybko się zaklimatyzowała i już później często chciała jeszcze przynajmniej z godzinkę bawić się na sali zabaw! co najbardziej podobało się Pani Rillo w Skarbnicy?
pozdrawiam
 
Witam my zmieniliśmy lokalizację warszawskich Kabat na Żoliborz mimo zmiany miejsca placówka pozostanie nie zmieniona . Miło widzieć , ze ktoś zna Skarbnicę. Jeśli będzie tak miło jak na Kabatach to będziemy wdzięczni :)
 
Planuję oddać swoja córkę do tego przedszkola i szukam jakiś opinii. Niestety w internecie nic nie znalazłam więc liczę, że może któraś mama na forum ma tam pociechę i może coś powiedzieć...:-)
 
Witam wszystkich;) Poszukuje opinii na temat warszawskich żłobków publicznych na Ursynowie (żłobki nr 1, 2 i 3). Czy są godne polecenia? Warto oddawać tam swojego maluszka (10 miesięcy) czy lepiej poszukać czegoś nieco dalej ale lepszego? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Szukam dla dwuletniej córki żłobka, klubu maluch na Pradze Południe, konkretnie Grochów, czy możecie coś polecic?:-)
 
Do góry