reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złota Lista przeniesiona z portalu www.babyboom.pl

PSZCZYNA-POLECAM DOKTORA KRZYSZTOFA POLAKA LEKARZ O NAPRAWDE WIELKIM SERCU OSTROZNY A ZARAZEM ZAPOBIEGAWCZY POMOGL MI W POSTARAC SIE O UKOCHANE MALENSTWO ZNOSIL HUMORKI I ODPOWIADAL NA MOJE NIERAZ GLUPIE PYTANIA RZECZOWO I RZETELNIE NIEBALAM SIE ZADZWONIC DO NIEGO W SROKU NOCY NAPRAWDE JEST TO FACET O GOLEMBIM SERCU.W SZPITALU TAKZE SUMIENNIE OPIEKUJE SIE SWOIMI PACJENTKAMI.POLECAM.
 
reklama
NiaNiu,

rodzilam na Inflanckiej, ale zupelnie bez zwiazku z Majem (jak podejmowalam decyzje, to myslalam, ze on pracuje na Karowej, bo tam wczesniej pracowal).

Przed porodem rozmawialismy o jego uczestnictwie przy porodzie, ale zdecydowalam, ze nie chce tego, tzn nie konkretnie jego, ale w ogole nie chce specjalnie zamawiac lekarza do porodu.

Kolezanka rodzila przy Maju i byla niesamowicie zadowolona. Czula wielki komfort majac go przy sobie. Mogla zaufac, ze wszystkiego dopilnuje, etc. Ale to tez nie oznaczalo, ze byl przy niej caly czas.

Jak spotkalam sie z Majem na kontroli po pologu i opowiedzialam mu o pewnych przygodach w szpitalu, to bardzo zalowal, ze go wtedy nie bylo i ze nie mogl mi pomoc (byl wtedy na nartach). Trudno mi cos doradzic, ja po prostu nie chcialam zatrudniac na boku nikogo - tak zdecydowalam. Ale jesli chcialabys miec lekarza, to jego moge polecic (po tym co mowila kolezanka), tyle ze nie wiem czy chce polecic Inflancka, ale to juz inna historia.

Co do plci, to srodkowe USG robilam gdzie indziej i to kto inny okreslil plec (to byl jakis 23 tydz), chyba wtedy nie bylo jeszcze USG 3D w Limie
 
mam pytanie a czy ktoś rodził w instytucie matki i dziecka albo cos wie na ten temat??
mam jeszcze jedno pytanie. czy w naszym kraju jest mozliwosc zeby mąz byl przy cc??????
 
Najlepsze szpitale z linku, ktory przeslala Ania:

Najlepsze szpitale:

I Nagroda

PUCK (Pomorskie)
Szpital Powiatowy im. F. Żaczka, 12 Marca 6
SOKÓŁKA (Podlaskie)
SP ZOZ, Sikorskiego 40
SULECHÓW (Lubuskie)
SP ZOZ, al. Niepodległości 15
II Nagroda

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
Szpital Miejski im. E. Warmińskiego, Szpitalna 19
Katowice (Śląskie)
Szpital im. L. Rydygiera, Markiefki 87
Trzebnica (Dolnośląskie)
Szpital Powiatowy im. św. Jadwigi Śląskiej, Prusicka 55
Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie)
Szpital Miejski im. M. Kopernika, al. Niepodległości 44
III Nagroda

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie)
Szpital Powiatowy, Szpitalna 10
CzeladĄ (Śląskie)
SP ZOZ, Szpitalna 40
Września (Wielkopolskie)
SP ZOZ, Słowackiego 2
Wyróżnienia

BISKUPIEC RESZELSKI (warmińsko-mazurskie), Szpital Powiatowy im J. Mikulina, Armii Krajowej 8
CIECHANÓW (mazowieckie), Wojewódzki Szpital Zespolony, Powstańców Wielkopolskich
CZĘSTOCHOWA (śląskie), Szpital Miejski im. dr. Wł. Biegańskiego, Mickiewicza 112
KNURÓW (śląskie), SP ZOZ Szpital Miejski, Niepodleglości 8
LĘDZINY (śląskie), Izba porodowa, Hołdunowska 70
LUBLIN (lubelskie), SP Szpital Kliniczny nr 4, Klinika Położnictwa i Perinatologii, Jaczewskiego 8
MIASTKO (pomorskie), SP ZOZ im. W. Oczki, Wybickiego 30
MIĘDZYRZECZ WIELKOPOLSKI (lubuskie), SP ZOZ, Konstytucji 3 Maja 35
MORˇsG (warmińsko-mazurskie), Szpital Powiatowy, Dąbrowskiego 16
PŁOCK (mazowieckie), Szpital św. Trójcy, Kościuszki 28
PYSKOWICE (śląskie), SP ZOZ, Szpitalna 1
ŚREM (wielkopolskie), ZOZ im. R. Czerwiakowskiego, Chełmońskiego 1
ŚWIDNIK (lubelskie), Szpital Miejski, al. Lotników Polskich
WARSZAWA, SP ZOZ Szpital Specjalistyczny św. Zofii , Żelazna 90
WOŁOMIN (mazowieckie), SP ZOZ, Gdyńska 1/
ZAMOŚĆ (lubelskie), SP ZOZ, Peowiaków 1
Pełne informacje na temat wyników akcji, wraz z opisami poszczególnych szpitali są dostępne w Portalu Gazety Wyborczej pod adresem: http://www2.gazeta.pl/kobieta/0,24864.html

 
Łódź - Dr Baradyn, pracuje w Rydygierze, przyjmuje również w "Urodzie i Zdrowiu" i w "Almedzie"
jak dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo rozmowy, po badaniu bardzo dokładnie mówi pacjentce co jest, co teraz powinno się z nią dziać, na każde pytanie odpowiada bardzo szczegółowo rozwijając temat. Pacjentki traktuje jakby je znał kilka lat, więc jakoś pierwszy raz u gina nie byłam skrępowana. Wizyta jak na Łódzkie warunki jest tania bo 55zł. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, a jak coś jest nie tak, to od razu to po nim widać. Można zadać nawet wyjątkowo "głupie" pytanie a on i tak na nie odpowie.
Tego lekarza polecono mi na innym forum i dwa tygodnie szukałam do niego kontaktu na necie ale warto było. No i dziewczyny, które rodziły w Rydygierze też go znają i nie słyszałam jakiejkolwiek złej opinii o nim. Jak dla mnie jest to lekarz z powołania. Gorąco polecam.



ps: Wcześniej chodziłam do dr Szalczyńskiego i zrezygnowałam z niego ale tylko dlatego, że nie przyjmuje w żadnym łódzkim szpitalu. Dla mnie był miłą osobą. Fakt, gabinet to on ma wypasiony.
 
Tychy-Dr Dyrda Adam- polecam wszystkim, ktore mieszkaja blisko.Jest ordynatorem w Mikołowie.Super facet,super wiedza,super podejście do kobiety,niedrogi.Prowadził moje obie ciaze, wiec moge cos o nim powiedziec :)
 
reklama
Gdańsk, Gdynia Dr.SABINIEWICZ. kardiolog dziecięcy , pediatra.
W ciągu pół roku życia u mojej córki wynaleziono kilka poważnych chorób(od wad neurologicznych , po potwierdzoną przez jej wcześniejszego lekarza wadę serca)Pojechaliśmy do niego na konsultację.Spojrzał na wyniki badań i powiedział"Dziecko zdrowe , a mamie przedałoby sie sanatorium"I tak na prawdę uratował przede wszystkim moje zdrowie psychiczne(bo skoro córeczce nic nie było , chyba tylko bardzo chętnie podawane przez lekarzy antybiotyki mogłyby jej zdrowie nadwątplić), ale ja ze strachu o nią bliska byłam obłedu.Corcia ma 2latka i 4 miesiące i nadal , dzięki mądremu lakarzowi jest okazem zdrowia, a ja wiedząc, że mamy tak wspaniałą opiekę zdecydowałam(mąż też oczywiście miał w tym swój udział)że jednak chcę drugiego dziecka, no i na rezultat nie musieliśmy długo czekać.Niedługo rodzinka nam się powiększy.
Jest świetnym fachowcem i człowiekiem.
Pracuje w AM w Gdańsku, raz w tyg. przyjmuje w Gdyni.
 
Do góry