reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana mleka modyfikowanego

Dołączył(a)
2 Lipiec 2023
Postów
1
Drogie mamy proszę o poradę może któraś miała podobną sytuację. Synek ma 2 miesiące od początku dostawał mm hipp niestety kupa była twarda mały się męczył. Zmieniliśmy mleko na Bebiko (niestety zrobiliśmy błąd bo zmieniliśmy odrazu nie stopniowo) przez pierwszy tydzień była jeszcze kupa twarda teraz od 4 dni jest rzadka musztardowy. Mały robi 1 max 2 dziennie. Nie wiem czy dać mu jeszcze czas na przyswojenie nowego mleka czy iść do pediatry ?
 
reklama
Drogie mamy proszę o poradę może któraś miała podobną sytuację. Synek ma 2 miesiące od początku dostawał mm hipp niestety kupa była twarda mały się męczył. Zmieniliśmy mleko na Bebiko (niestety zrobiliśmy błąd bo zmieniliśmy odrazu nie stopniowo) przez pierwszy tydzień była jeszcze kupa twarda teraz od 4 dni jest rzadka musztardowy. Mały robi 1 max 2 dziennie. Nie wiem czy dać mu jeszcze czas na przyswojenie nowego mleka czy iść do pediatry ?
2 miesięczniak prawidłowo moze robić kolor i konsystencje musztardy.
 
Drogie mamy proszę o poradę może któraś miała podobną sytuację. Synek ma 2 miesiące od początku dostawał mm hipp niestety kupa była twarda mały się męczył. Zmieniliśmy mleko na Bebiko (niestety zrobiliśmy błąd bo zmieniliśmy odrazu nie stopniowo) przez pierwszy tydzień była jeszcze kupa twarda teraz od 4 dni jest rzadka musztardowy. Mały robi 1 max 2 dziennie. Nie wiem czy dać mu jeszcze czas na przyswojenie nowego mleka czy iść do pediatry ?
Zmiany po nowym mleku mogą nastąpić dopiero po dłuższym czasie. U nas to były 3 tygodnie. Nie zmieniaj, poczekaj jeszcze z tydzień, a najlepiej dwa i jeśli dalej coś Cię będzie niepokoić to wtedy idź do pediatry.
 
Do góry