reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

Ja jak narazie realizuję konsekwentnie moje najważniejsze postanowienie w 2007 roku czyli odchudzanie. Mimo, że dopiero minęło 4 dni to już czuję się lżejsza - ale jeszcze długa droga przede mną:baffled:
 
reklama
oyate to rzeczywiscie jestes chudzinka...ja przed ciaza przy wzroscie 187 wazylam 69 kilo i to byla moja waga idealna , jak spadalam nizej to mowili ze chudzielec, mi sie cos zrobilo ostatnio ze wcale glodu nie czuje, przed wczoraj caly dzien nic nie zjadlam i do wczoraj do 16 nic nie jadlam tylko pilam ogromne ilosci herbaty i o tej 16 to na sile w siebie wduszalam bo balam sie ze jeszcze zaslabne nie weim o co chodzi...
 
Ewuniu a wiesz że ja też często tak mam, że nie jem z powodu braku ochoty.:no: Kiedyś jak moja mama mnie zobaczyła z zieloną cherbatą (którą piję bo lubię a nie pijam często) to mnie op..:wściekła/y: , że się odchudzam a nie mam z czego!!! No cóż na pocieszenie powiem, że mój mąż przy wzroście 178 waży 54 kg!!:confused:
 
Tak sobie myślę, że jak by mi ktoś cały czas gotował...;-) to bym na pewno z chęcią jadła. Samemu przeważnie się nie chce tak gotować albo się nie ma czasu :baffled: na jakieś tam wykwintne dania.
 
oyate a tez mialam w ciazy gestoze przytylam 25 kg pomimo ze 2 ostatnie miesiace praktycznie przez zatrucie w szpitalu spedzialm i na tamtejszym jedzeniu:-) Ale od miesiaca wzielam sie za siebie i juz do zrzucenia zostalo mi 2 kg do wagi z przed ciazy (57 kg wzrost 168)
 
Kjujik a te 25 kg to do którego tc przybrałaś? Ja 20 do 33 tc, nie wiem co by to było do 40 tc.
 
reklama
oyate ja przez pierwsze 6 miesiecy ciazy przytylam tylko 8 kg a jak skoczylo mi cisnienie (gestoza ) to przez 3 miechy skoczylo mi jeszcze 17 kg
 
Do góry