reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwalniająca beta na samym początku ciąży - cp?

reklama
Ale akurat @Madame83 ma rację i dobrze liczy przyrost procentowo. Moim zdaniem nie napawa to optymizmem. Co do pozamacicznej to też słyszałam,że wysoki progesteron wyklucza ją. Jak na razie nie pozostaje Ci nic innego jak czekać i monitorować betę czy nie spada.
A moim zdaniem wynik bety po 24 godzinach jest kompletnie niemiarodajny i to za wcześnie żeby cokolwiek wyrokować
 
reklama
Ale akurat @Madame83 ma rację i dobrze liczy przyrost procentowo. Moim zdaniem nie napawa to optymizmem. Co do pozamacicznej to też słyszałam,że wysoki progesteron wyklucza ją. Jak na razie nie pozostaje Ci nic innego jak czekać i monitorować betę czy nie spada.
A co Ci się w tej becie nie podoba? Bo dla mnie jest ok i rokuje spoko. Może nie rewelacyjnie, ale dramatu nie ma. To jest ciąża bez wspomagania jak zakładam. My na forum z ciąż wspomaganych - typu zapłodnienie in vitro patrzymy na przyrosty, ale i na wysokość bety.
Przyrosty są spoko, ale i wynik jest ok. My zakładamy, że 6 dni po transferze blastocysty ( 5 dniowy zarodek) czyli wasze 11dpo jak rozumiem beta musi być dwucyfrowa. I tutaj jest. Najlepiej rokuje jak za 4 dni będzie trzycyfrowa i tutaj będzie. Pewnie niedużo ponad 100. Ale z takich bet rodzą się dzieci. Wiadomo, że lepiej rokuje 200-300 w tym czasie, ale i z takich bet widziałam puste jajo. A z mniejszych były urodzenia.
 
Do góry