reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia dla naszych maluszków

reklama
złożę zyczenia Natalce i Adasiowi już dziś:
Natalko, Adasiu, życzę Wam zdrówka, radości, ciekawych prezentów, spełnienia Waszych marzeń i grzecznych rodziców:-):-)
 
Donuś dziękuję w imieniu Natalki;-):-)

A my składamy dzisiaj najlepsze życzenia, dużo zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów w szkole dla Zuzi! Wszystkiego naj naj!!!!
 
Adasiu w dniu Twojego święta życzymy Ci abyś zawsze był uśmiechnięty, aby wszystkie Twoje marzenia się spełniały i dużo zdrówka!!!!!!!!!!!!!100lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Sześciolatków naszych jest już coraz więcej dlatego ja dla wszystkich naszych milusińskich razem i każdemu z osobna złożyć życzenia.

Z okazji urodzin życzę Wam
marzeń -
żeby się spełniały,
przyjaciół -
żeby pamiętali,
życia -
żeby było kolorowe,
miłości -
żeby przyszła,
szczęścia -
żeby nie opuszczało,
okularów -
żeby były różowe
i wakacji -
by mogły trwać wiecznie.


Mamusie ucałujcie swoje pociechy, już niedługo nie będą się dawały :)
 
Sześciolatków naszych jest już coraz więcej dlatego ja dla wszystkich naszych milusińskich razem i każdemu z osobna złożyć życzenia.

Z okazji urodzin życzę Wam
marzeń -
żeby się spełniały,
przyjaciół -
żeby pamiętali,
życia -
żeby było kolorowe,
miłości -
żeby przyszła,
szczęścia -
żeby nie opuszczało,
okularów -
żeby były różowe
i wakacji -
by mogły trwać wiecznie.


Mamusie ucałujcie swoje pociechy, już niedługo nie będą się dawały :)
Ja rowniez życze wszystkim solenizatom 100lat
 
Igorku, dużo słonka na codzień, miłych zabaw z kotkiem i fajnych prezentów!!!

Omarku, zdrówka, grzecznej siostry, sukcesów w grach z tatą i dalszych dokonań kulinarnych jako MMK
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry