reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żywienie dziecka w 2 i 3 roku życia

jako warzywne danie mogę polecić jeszcze "leczo" wtedy dochodzi cukinia, papryczki, pomidory,
Robimy też spagetti z prawdziwych pomidorów,
brukselki, buraki, ogórki, kapusta - to wszystko można do obiadu podać.
A do śniadania - jajecznica z pomidorkami, twarożek ze szczypiorkiem i cebulką na kolację naleśniki ze szpinakiem
uff uwielbiam warzywa:))
nie dawaj tylko warzyw z puszek - bo mają mnóstwo soli - groszek tylko mrożony:) w ogóle o tej porze roku mrożonki się sprawdzają. Kupujesz warzywa na parze i obiad gotowy.
Maks na szczęście na razie też woli brokuła od biszkopta.
 
reklama
charlene hej jeśli chodzi o te kluski z kaszy mannej to gotujesz na wodzie czy mleku ale nawet nie wiedziałam ze jest tyle rodzaji kasz musze wypróbowac , jakas nowość bedzie dla Igora dzięki i pozdrawiam
 
Dziewczyny a co tu daja , że tak wszystkie chcecie?:):) Bo może i ja bym sie załapała:)
Ja tez nie mam w sumie problemu z karmieniem córeczki.... ale dla mnie priorytetem jest aby ja odzywiac zdrowo, więc bardzo zwracam uwage na to co jej podaje , cała zamrażalke mam zawalona mrozonymi warzywami i nie moge sie doczekac kiedy będzie sezon na świeże:)
Bo moja mała uwielbia warzywka, a hitem u nas jest zupka krem szpinakowa z kleksikiem jogurtu naturalnego- a no i jogurt naturalny- to mogłaby wyżerać wiaderkami::)
 
chyba już nic nie dają ;)
ja właśnie nie mogę młodego przekonać do jogurtu naturalnego :/ a warzywa też u nas rządzą :D zwłaszcza marchewka z brokułami :D
 
No to super , dziecko powinno jesc duzo warzyw , a tym bardziej że brokuły sa bardzo bardzo zdrowe..my tez brokuliki jemy:)
Ostatnio kupiłam czerwoną soczewice w realu i mam zamiar wprowadzic ja do menu mojej córci, ponoc ze jest bardzo zdrowa i smaczna:) Mam przepis na pyszną zupke z niej:) A jedynym warzywem ktorego moja Lena sie lubi w zadnej postaci są buraki..nie wiem czemu przeciez dzieci raczej je lubia bo są takie fajne słodkie w smaku...a moja mała motyka nimi pluje:):)
 
reklama
Do góry