Strona 4 z 5 Pierwszy 345 Ostatni
31. do 40. z 45
    Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Co na prezent dla 3-latki?

A może jakieś klocki? Dzieciaki w tym wieku uwielbiają bawić się klockami. Można teraz kupić takie piękne zestawy klocków.

Zadomowiona(y) Avatar Kiulik
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Bardzo fajne sa cliksy:) poza tym Lego ma wiele fajnych zestawów, ale tez trzeba trafić ;P dzieciaki są różne i maja rózne zainteresowania:)

Entuzjast(k)a Avatar sunajka897
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    41
    Dziękuję (Otrzymane)
    33
    Lubi (Dane)
    91
    Lubi (Otrzymane)
    89
    Osiągnięcia Stały bywalec  BBZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

U mojej Mai super sprawdziła się ciastolina. Najpierw dostała zestaw z biedronki cukiernia ma dużo elementów (wafelki do lodów ,miseczki, łyżeczki, nożyk, wałki, gofrownica...). Samo ciasto może nie najlepsze bo po miesiącu użytkowania, ale praktycznie dzień w dzień, stwardniało. Teraz wystarczy dodatkowo samo ciasto bez akcesoriów i zabawa na całego. Ja na prawdę polecam.
    dziewczyny lubią też bawić się domkami dla lalek np. z wadera jest dość solidny. Ma sporo akcesoriów i u nas się sprawdził do tego kilka małych laleczek i gotowe.

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

:) :)

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) isabellL Zobacz post
    Deske do prasowania juz mamy, o odkurzaczu kiedys myslalam ale jej nie zainteresowal. Puzzlemi tez malo sie interesuje niestety, klocki jedynie magnetyczne, ma i czasami uklada. Oj ciezko
    A klocki typu Duplo? Jest tyle fajnych zestawów dla dziewczynek, może to by przypadło córce do gustu. Po swoich dzieciach wiem, że klocki te świetnie się sprawdzają w tym wieku. A nawet starczają na kilka lat.

Zadomowiona(y) Avatar Kiulik
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Duplo są ok, ale nie każdą dziewczynkę interesują:) Znam sporo takich, które raczej wolą dostawiać samochody:)

Wdrożona(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    62
    Dziękuję (Otrzymane)
    22
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Zgadzam się z Dinozaurek_pl. F tak się spodobały Duplo, że tylko nimi się bawi (,a pokój tonie w zabawkach ). Tylko są trochę za drogie. Ostatnio zaczęłam kupować używane na Allegro. Ale nie zawsze mogłam znaleźć tam to czego szukałam, no i koszty wysyłki jak kupowałam od kilku sprzedawców.... Tak się wkurzyłam, że postanowiłam sama zacząć sprzedawać używane klocki. I udało się, od dwóch tygodni jestem dumną posiadaczką sklepu internetowego (gdzie można kupić wszystko) z używanym Duplo klocus.com . Mam nadzieję że mi się uda . Zapraszam na zakupy i do polubienia mojej strony na fb http://www.facebook.com/Klocuscom . Dla każdej użytkowniczki forum rabat . Czekam na Wasze opinie

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    2
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja natomiast dla 3 latki, która uwielbia podróżować i jednocześnie dobrze sie bawić polecam Quizomania 3w1 - Helikopterek - moja córka szczególnie podczas jazdy samochodem uwielbia sie tym bawic

9. Dziękuję MDA dziękuje za post
    Happy Avatar niezapominajka1101
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    130
    Dziękuję (Otrzymane)
    161
    Lubi (Dane)
    24
    Lubi (Otrzymane)
    5
    Osiągnięcia Guru wśród forumowiczów BBZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

moja mala kilka tyg temu miala urodziny...Dostala troche prezentow ale najbardziej polubila hulajnoge i trampoline. Na trzecim miejscu lego duplo.

Wdrożona(y) Avatar Trzewik
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2
    Dziękuję (Otrzymane)
    3
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Witam dziewczyny, Moja córcia w październiku kończy 3 lata, więc już się zastanawiam Przyznam, że Basia ma dużo różnych zabawek...i nie o to w tym chodzi. Każdą jedną zainteresowana jest chwilkę, więc albo leżą i "płaczą" ;) albo są chowane i wyciągane za jakiś czas jako nowość. Moja córcia NIE LUBI lalek, misiów, kuchenkę roztrzaskała w drobny mak, wózki dwa również Lego zabawy jest chwila, bo szybko traci cierpliwość jak coś nie wychodzi i klocki latają to samo jest z ciastoliną i innymi klockami. Wiem już, że najwspanialszym prezentem dla mojej córki jest cały dzień spędzony AKTYWNIE na atrakcjach typu festyn, fikoland, karmienie kaczek w parku a do tego np. lody Jeśli siedzimy w domu to strzałem w dziesiątkę są puzzle i książeczki. Ostatnio prawdziwym hitem okazał się multimedialny program do komputera "Multimedialny świat Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima" świetne połączenie gry i nauki! Oczywiście Basia nie obsługuje sama komputera, robię to ja, jednocześnie przykładając większą wagę do rzeczy potrzebnych Co mogę Wam dziewczyny jeszcze zaproponować, istnieją świetne zestawy do robienia baniek mydlanych ( taaakich dużych na powietrzu), jestem też za rozmaitym majsterkowaniem, czy pracami w ogrodzie, super sprawą są również Bajki-grajki różnego rodzaju płyty z piosenkami, czy czytankami dla dzieci. Pamiętajmy, by prezent nie był zwykłym zapychaczem czasu dla naszego dziecka, ale rzeczą przydatną i kształtującą umiejętności dziecka A i tak najcenniejszy jest czas, który MY spędzany z naszymi dziećmi

Strona 4 z 5 Pierwszy 345 Ostatni

Zasady pisania postów