Strona 3776 z 5252 Pierwszy 37663775377637773786 Ostatni
37 751. do 37 760. z 52513
    Mamusia Amelki Avatar madziarena
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    9
    Dziękuję (Otrzymane)
    533
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Domyślnie Odp: Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hehe Aniołek to niezły wiwijas z tego Twojego małego cudaka :) Fajnie mieć takiego szkraba drugi raz :) chciałabym ale się boję :PP
    Marzenka dawno mnie nie widziałaś :) Kiedy wpadasz na kawkę, to się zdzwisz jak mnie zobaczysz :P nie ma to jak maż w domu, obiadki, deserki i wogóle :)
    Ostatnio edytowane przez madziarena : 31-01-2012 - 10:51

2. Dziękuję aniolek-86 dziękuje za post
    Fan(ka) Avatar marzenka21
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    3
    Dziękuję (Otrzymane)
    682
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

a no dokladnie madziarena jak nasi mezowie sa juz w domku to wiecej chce sie jescno i nie ma juz tego stresu w koncu.
    czesc aniolek

Nieogarnięta mama dwójki! Avatar FutureMummy
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2428
    Dziękuję (Otrzymane)
    1304
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    1

aniolek, dokladnie ;) ma być córci ai koniec. moja mąż wczoraj szukał pokoiki dla dziewczynek w ikei. ale będą jaja, jak bedzie chlopak ;)

a moja dziś jest rozbrajająca wręcz. biega, śmieje się (biega w chodziku). jestem z nią dzisiaj sama, i biega za mną, za zwierzętami, albo idzie na czterech "łapach" do psa i mowi "cacy, cacy".
    przyjechal moj tata na chwile, podrzucic drewna trochę, wszedl na cieplą herbate a ona do niego dziadź dziadź. normalnie słodka jest. ale od 3 minut zalega ;) ciekawe jak dlugo.

piękna pogoda, chętnie bym poszla, ale nie jade dzis do przedszkola nawet bo mnie gardlo boli, to i na dwor sie nie bede wypuszczac. juz u nas -9, wiec sie ociepla ;)
    Ostatnio edytowane przez FutureMummy : 31-01-2012 - 11:01

Mamusia Amelki Avatar madziarena
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    9
    Dziękuję (Otrzymane)
    533
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Future mała już teraz będzie coraz lepsza i śmieszniejsza :) Narobiłaś mi ochoty na ciepłą herbatkę a tu lipa ... herbaty brak w pracy i cytrynki tez brak :/// wrrr będe musiała kogoś wysłać bo mi się samej nie chce iść do sklepu ...
    Marzenko już wolę mieć te +5 kg i mieć męża przy sobie ;))) ale już niedługo na dwa tygodnie znów sama zostanę buuuu hehe :))) ale co to 2 tygodnie w porównaniu do 29 tygodni :)

ciasteczko
    Guest

aniolek jeszcze troche i przespisz choc pol nocy
    future mala niezle lobuzuje a na dworze zimn -10 akutalnie
    madziarena wazne ze czlowiek zdrowy, ma przy sobie meza, dzieci a cala reszta to juz drugi plan
    marzenka a no pojdzie kasa ale i tak duzo mniej niz mialabym koronke robic
    asienka nie to za jakos sie specjalnie boje tylko srednio lubie, u mnie jest problem z forumowka wiecznie bo mam tak scisniete zeby ze raz zeba zrobila bez znieczulenia ale zeby forumowke wyciagnac musiala znieczulenie dac

7. Dziękuję FutureMummy, aniolek-86 dziękuje za post
    Madziula :P Avatar aniolek-86
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1091
    Dziękuję (Otrzymane)
    495
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

ciasteczko oby Twoje słowa okazały się prorocze
    madziarena 2 tygodnie bez męża to faktycznie pikuś.. ja już chyba muszę przywyknąć do życia w samotności.. mój urlop załatwił na .. wrzesień jak się dowiedziałam to przeryczałam cały dzień. Nikt mnie nie rozumie w rodzinie.. mówią podjęliście decyzje, przecież ktoś musi pracować..

Decyzja o drugim dziecku faktycznie ciężka.. ja nawet nie myślę o tym. Mam tyle roboty przy jednym, że nie wyobrażam sobie następnego

Future to ci Helenka słodka.. nie mogę się doczekać aż mój Kubuś będzie mówił, przynajmniej będę miała z kim pogadaćtrochę niespotykane, że Twój Mężuś woli córcię niż synka.. Ale fajnie
    marzenka hej jak mój P. przyjechał na święta to przytyło mi się.. oj pod tym względem dobrze, że wyjechał

oo zapomniałam któraś z Was pytała ostatnio, czy ktoś ma jeszcze choinkę.. zgłaszam się.. u mnie jeszcze stoi, ale myślę, że dziś lub jutro będę rozbierać. Nawet lampki się spaliły.. to znak, że już najwyższa pora :P

Młody padł.. chwila spokoju a to mój urwis...

Desktop.jpg
    Ostatnio edytowane przez aniolek-86 : 31-01-2012 - 12:06

9. Dziękuję FutureMummy dziękuje za post
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2428
    Dziękuję (Otrzymane)
    1304
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    1

aniolek wogole mój mąż mnie zadziwia. mowi, ze bal sie za pierwszym razem, a teraz wie wszystko co i jak i sie nie boi ;)

Fan(ka) Avatar Owca28
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    327
    Dziękuję (Otrzymane)
    1018
    Lubi (Dane)
    7
    Lubi (Otrzymane)
    10
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

Jestesmy w domku mam juz corcie spowrotem
    mloda wrocila zadowolona i z usmiechem podobalo jej sie mowi ze poznala dzieci , troche sie uczyli modlitw,spowiedz i jakies piosenki wczoraj byli na wycieczce w lesie i spala na pietrowym lozku na gorze haha to jej sie podobalo

Aniolek fajny ten twoj synus i jak pieknie siedzi a twoj maz gdzie wyjechal do niemiec ? czesto przyjezdza do was ?

Marzenka pytalas o ta paczke no niestety nie przyszla na czas..dzis byl kurier i przyszlo po 7 dniach od wyslania DHL nie wiem czemu tak dlugo ale wazne ze jest tylko teraz musi lezec do kwietnia i dopiero wtedy zawioze.

Laski z Gorzowa mam pytanko wiecie gdzie u was sa takie sklepy sukien slubnych gdzie mozna tez kupic sukienki komunijne?? jesli tak to bym prosila o adresy...bede chyba musiala tam podjechac i kupic...
    bo w Slubicach jest tylko jeden taki sklep i najtansza sukienka kosztuje 450 zl...

A u nas -7 czyli tez cieplo haha..
    Ostatnio edytowane przez Owca28 : 31-01-2012 - 12:53

PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2428
    Dziękuję (Otrzymane)
    1304
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    1

no to ekstra, pewnie zatęsknila za wami. takie cos scala rodzine.

Madziula :P Avatar aniolek-86
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1091
    Dziękuję (Otrzymane)
    495
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Future to pozazdrościć męża, że wspiera i się nie boi
    Owca dzięki, młody chce siadać, jak tylko się złapie go za ręce to się podnosi ale jeszcze sam nie umie, kiwa się i lekarka zabroniła go sadzać.
    A mój 'niedoszły' mąż tzn. narzeczony pracuje w Anglii bardzo daleko.. wyjechał tydzień po narodzeniu Kubusia tj. 15 września, przyjechał na Boże Narodzenie a teraz dopiero prawdopodobnie we wrześniu bo tak ma urlop.. tragedia. Żeby jeszcze chociaż zarabiał porządnie.. ale niestety oto Polska właśnie.. że łatwiej dostać pracę za granicą niż tu.

A jeśli chodzi o sukienki komunijne to się nie orientuję niestety. Wiem mniej więcej gdzie są salony sukien ślubnych, ale czy tam są komunijne to nie mam pojęcia, a nie chciałabym wprowadzić Cię w błąd. Może ktoś inny podpowie.

Właśnie rozebrałam choinkę