reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tosia przykro mi, ale macie jeszcze kolejne podejścia w MZ? Niestety 3 komóreczki to mało, następnym razem będzie więcej:tak:A w której dobie się zatrzymały? Jaki był protokół - pewnie teraz coś zmienią, bo ty młodziutka jesteś i tylko 3 komóreczki.Nie załamuj się to jeszcze nie koniec.. Ja pamiętam jak mi się z15 komórek 2 odmroziły, to był dramat..ale widzisz udało się!

inga po jajca Ci uszami wyjdą:-p jestem ciekawa wyników, nie ma jak BS. Jak oni nie dadzą rady to kto ma dać radę!

zanetaanna
będzie dobrze.. kiedy startujecie? Ja mam odmienne zdanie co do ivf,nie należy do łatwych, ale efekty są całkiem przyzwoite:-p Jak się uda, szybko zapomnicie o klinice, procedurach..Grunt to pozytywne nastawienie najdłużej jak się da;-)
 
moniusia ja to mam podejrzenie, ze cos nie tak z tymi stymulacjami jest:-p bo obie młode jesteście. Może boja się hiperki i ze będą po sadach ciągani później? :eek: Bo mi dowalili za 1ym razem mega dawki menopuru..225 przez pare dni a potem 150, a wy chyba macie 150 i 75. Jak szłam komercyjnie to chciałam 150/75j ale doktorro dowalił chociaż raz 225 a potem 150 i było 16 pecholi. Zatem w tej mniejszej dawce byłoby ok.10 pecholi a z tego od 4 do 8 komórek jak Bozia da:-D
Teraz musza wam dowalic większe dawki, żeby było co zapładniać;-p
 
dziewczynki kochane jesteście! dziekuje za wsparcie.. to takie trudne.. a Wy najlepiej to zrozumiecie.. mój M tez ma dość i jeszcze moje szlochy znosić...
Monisia tez miałas 3? tak dobrze pamietasz były mrożone.. myślicie że dlatego nie dały rady??
Nic mi nie powiedzieli tylko tyle że w ogóle nie powstał żaden zarodek, czyli zrozumiałam że nie doszło w ogóle do zaplodnienia, ale przez tel i w tym szoku to po prostu nie dopytałam juz wiecej
Kate - szłam długim protokołem; myśle że tak, ale potwierdza w październiku jak pojedziemy na wizyte, teraz kazali leki odstawic i wrócic po kolejnej @ w pazdzierniku (po teraz pewnie niedługo dostane)
Czy młodziutka.. 32 skończone to już tak nie mało..ale wiem że nie można się poddawać i trzeba dalej próbować. chyba musze przestac rozpamietywac

Kate tak ja miałam cały czas menopur 150

Hess widze w Twojej historii ze też nie mialas zarodków.. mam nadzieję ze nasi dr wyciagna jakies wnioski i cos temu zaadza - w moim i Moni przypadku żebysmy tych jajec wiecej uhodowały...
 
Ostatnia edycja:
Tosia a u was było klasyczne n vitro czy ICSI .Bo według programu MZ (chyba) przy PCOS jest klasyczne ivf, a nie ICSI. Jeżeli tak było, to zapłodnienie 3 oocytów klasycznie to ciężka sprawa. Jak gamety słabe to ICSI poprawia współczynnik zapłodnień. Poza tym mogliście mieć pecha. U nas na 2 zapłodnione mieliśmy 2 zarodki, potem na 2 komóreczki 1 zarodek. A teraz na 6 tylko 3, gdybyśmy zapładniali tylko te 3 to było by tez kiepsko.. u nas co prawda czynnik męski, ale komórki tez maja wady bo nie mamy po 20lat:-palbo komórka, albo plemnik, albo zła mutacja.
 
Tosia trzymam za Ciebie kciuki za Waszą dalszą walkę. Widzę, że jesteś zdeterminowana a to dobrze. Każdy po takiej wiadomości musi odreagować bo to nie jest taki sobie pikuś.
Niech dr porządnie przygotuje następną stymulację i będzie git.
Trzymaj się kochana i zbieraj siły bo następne wytłaczanki na jajory czekają :-)

To byłam ja chyba najstarsza nioska ma tym forum.
 
Zanetaanna-witaj i sie rozgośc byle nie na długo :) nie bój sie schorzeń bo ja zawsze uwazam ze dobrze jak wiadomo co przeszkadza to mozna podjac działanie - u nas 4 lata w sumie odpowiedzi nie ma czemu nie mogliśmy. To było denerwujące - takze głowa do gory !

Sykatynka moze maila napisz moze cos jeszcze maja.....luteina doszła ??

Tola - bardzo mi przykro jak zwykle noe ma sprawiedliwości

Kate - a ten 3 trymestr to jak mowia? Czujesz sie juz ociężale ??

Hess - masz jakas decyzje z M ? zapładniacie te 11?
 
reklama
Kate nie wiem czy tych jajc bedzie duzo bo naturalnie w drugim dniu mowil ze rośnie po 4 ( wczesniej okresli je jako dosc leniwe) .Mysle ze teraz najwazniejsze zeby z nich najwiecej dojrzalych bylo, ja tez bardzo jestem ciekawa jak to wszytko sie potoczy no bo to loteria i nie wiadomo jak moj organizm zareaguje na takie dawki bo sa spore:-)
Tosiu walcz dalej troszke wypocznij psychicznie i do dziela:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry