reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja bym wzięła na 2 tyg od razu. Po co się bawić kilkoma. Jedziesz sie zregenerować w koncu ;-) to prawie tak jakbyś pojechała wypoczywać do sanatorium :-D
Tylko zeby mnie nikt do zusu nie podpier....:biggrin2: z drugiej strony to w tych dniach i tak mialabym wolne w pracy....
 
reklama
Ewka gdzies wyczytałam w necie ze niby lekarze odradzaja ten detektor no ale nie wiem, może to jedna opinia była;) Chętnie sie dowiem co o tym sądzi Twój lekarz :) Na obiad zrobiłam zupe porowo-pieczrkową z dodatkiem mielonego i zaciagnięta serkiem topionym :)
Sunday ja też bym brała od razu na 2tyg, poza tym wątpię żeby akurat w weekend majowy komisja przyszła Cie sprawdzić [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ZUS wzywa w większości tych co wyłudzają czyli z wysoką podstawą albo jak już długo ciagniesz zwolnienie ale nie słyszałam żeby ciężarnej cofneli zasiłek chorobowy bo jak lekarz orzecznik może udowodnić Ci ze kręgosłup Cię nie boli...no i w weekendy ZUS nie pracuje [emoji6]wiec spokojnie
Dobranoc lecę spać

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
No tansze tansze... tylko dlaczego?wiadomo ze dla Ciebie lepiej sie oplaca kupić w PL lozeczko za 200 zl a nie tam za 200 e ale dlaczego w polskim Lidlu też nie sprzedadzą tych ubranek za 16 zl tylko za 20 zl przeciesz kontener z chin w tej samej cenie...u nas zawsze było złodziejstwo i będzie [emoji53] niestety takie polskie realia

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
Teraz kurs jest wyzszy, to wychodzi na jedno. Dziwi mnie tylko ta sokowirowka w lidlu. Jeśli się nie mylę, to w niemieckiej gazetce jest za 30euro a u nas 279 z tego co dzisiaj widziałam.

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewka gdzies wyczytałam w necie ze niby lekarze odradzaja ten detektor no ale nie wiem, może to jedna opinia była;) Chętnie sie dowiem co o tym sądzi Twój lekarz :) Na obiad zrobiłam zupe porowo-pieczrkową z dodatkiem mielonego i zaciagnięta serkiem topionym :)
Sunday ja też bym brała od razu na 2tyg, poza tym wątpię żeby akurat w weekend majowy komisja przyszła Cie sprawdzić [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O jadłam kiedyś taka zupkę i była pyszna! Co tam się daje dokładnie?

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja detektor chciałam kupić , ale balam sie , ze bede sie nakrecac za bardzo czy jest ok , czy nie i odpuscilam [emoji4]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]
 
Hej, pytanie troszkę z innej beczki:-) czy uprawiacie regularnie sport? Jak często i jaki? Pozdrawiam i życzę miłej nocy:-)
 
Ja detektor chciałam kupić , ale balam sie , ze bede sie nakrecac za bardzo czy jest ok , czy nie i odpuscilam [emoji4]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]


Mnie też to powstrzymuje, bo tak naprawdę to już bym go kupiła :-)



Hej, pytanie troszkę z innej beczki:-) czy uprawiacie regularnie sport? Jak często i jaki? Pozdrawiam i życzę miłej nocy:-)


Tak. Ja nałogowo uprawiam leżenie :-) :p
Ze względu na ciążę wysokiego ryzyka i przodujace łożysko mam zabroniony jakikolwiek wysiłek. Dziś na wizycie będę pytać, czy mogę ćwiczyć mięśnie Kegla :-)

o inne ćwiczenia nie pytam, bo i tak głupi spacer mnie męczy, więc nie zamierzam się nadwyrezac.
Daje psu lek, pije mleko z czosnkiem i zmykam spać :-)

Dobranoc :-)
 
Tylko zeby mnie nikt do zusu nie podpier....:biggrin2: z drugiej strony to w tych dniach i tak mialabym wolne w pracy....

Staraj się nie chwalić wyjazdem po prostu :-) bo fakt, zawsze może się znaleźć jakiś "zyczliwy" w pracy... jeśli masz taka "zyczliwa" osobe , która wie o wyjeździe to lepiej weź 2 zwolnienia ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny. Dziś w nocy budzilam się tylko 3 razy, to ogromny sukces :-) za każdym raz Franek słodko spał, dziś od rana już przyniósł mi zabawkę, żeby się z nim pobawić, wiec chyba najgorsze już za nami :-)
Tak się cieszę ;-)
Pewnie dziś ostatnia wizyta u wet, kupię mu jakaś specjalną karmę na problemy gastryczne i mam nadzieje, że już nam więcej takiego stracha nie napedzi :-)

Mąż się śmieje, że dziecku nie kupimy wózka przez Franciszka :-) hihi :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry