reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Moje 1 ciuszki zakupione
1497385430-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hehe.no to gratuluje. Ja ciuszkow mam duzo po 1 dziecku a ze znowu bedzie chlopiec to za duzo nie musze kupowac ;)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też kilka świąt ciuchów po starszym synku, muszę tylko przejrzeć. Tylko że starszy rodził się w czerwcu więc nie miałam żadnych grubych ubrań. W sumie to sama przyjemność kupowanie tych malutkich ubranek [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie to u mnie sie rodzil w lipcu. Wiec na pewno grubsze czapki, kombinezon, body i pajace musze dokupic :) ale jest jeszcze czas :)

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie, czasu jeszcze sporo. Ja od początku sierpnia idę na wolne więc wtedy zacznę komletowac wyprawkę. Troszkę już się nie mogę doczekać [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj ja też już bym chciała coś kupić tylko dalej nie wiem czy dla dziewczynki czy dla chłopca. Córkę mam z końca października ale niestety pozbylam się już wszystkich małych ubranek tak do 2 lat a synka mam z połowy czerwca i tych małych do 9 m-cy też już nie mam, no ale jeszcze ponad 3 tygodnie mam czekać na usg.
 
Oj ja też już bym chciała coś kupić tylko dalej nie wiem czy dla dziewczynki czy dla chłopca. Córkę mam z końca października ale niestety pozbylam się już wszystkich małych ubranek tak do 2 lat a synka mam z połowy czerwca i tych małych do 9 m-cy też już nie mam, no ale jeszcze ponad 3 tygodnie mam czekać na usg.
To tak jak ja tez nie nam płci a do kolejnego usg 3 tyg :(
 
Cześć Dziewczyny.
Ja USG mam we wtorek i bardzo się go boję. Rano jeszcze pędzę do córki do przedszkola a potem biegiem do lekarza. Mam nadzieję że to jednak dziewczynka bo inaczej czeka mnie zakup pełnej garderoby. Dla chłopca nie mam kompletnie nic.
Wczoraj miałyśmy miły dzień. Pojechałyśmy sobie do Kleinwelki do parku dinozaurów i labiryntów. Większa grupa, same mamy z dziećmi w różnym wieku. Moja córcia była zachwycona. Po powrocie szalałam jeszcze po łąkach zbierając kwiaty na dzisiejsze sypanie. Dzisiaj po południu czeka mnie powtórka bo sypiemy cały tydzień.
A co tam u Was?
 
reklama
Do góry